Paieška

Kategorijos

Gamintojai

 

 

 

DAB selector

Naujienos

 

2014-07-01  UAB "Vandens siurbliai" įsidiegė šiuolaikines valdymo sistemas, atitinkančias ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 standartus.

 

2013-05-05  Esame oficialus Grundfos serviso atstovas Lietuvoje, atitinkantis aukščiausius keliamus reikalavimus.

 

2012-12-10  Naujos EuP siurblių efektyvumo taisyklės nuo 2013 m.

 

 

 


 

 

UAB "Vandens siurbliai" įsidiegė šiuolaikines valdymo sistemas, atitinkančias ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 standartus

2014 liepos 1 d.

 

Siekdama didinti konkurencinį pranašumą, apyvartą ir darbo našumą UAB „Vandens siurbliai“, priemonės VP2-2.1-ŪM-03-K Procesas LT pagalba, įgyvendino projektą „Įmonės plėtra ir optimizavimas pasitelkus integruotas vadybos sistemas įmonėje UAB „Vandens siurbliai“, finansuojamą 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-03-K-02-201.

Projekto pradžia 2013 m. birželio 11 d., projekto pabaiga 2014 m. liepos 1 d.

Projekto biudžete nustatyta didžiausia projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 85.500,00 Lt , neįskaitant pridėtinės vertės mokesčio. Finansavimo intensyvumas iki 50,00 proc.

Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas įmonės konkurencingumo ir eksporto didinimui, diegiant modernias valdymo sistemas.

Integruotų valdymo sistemų diegimo įmonėje metu buvo nustatyti ir optimizuoti įmonės veiklos procesai, įdiegtos sistemingos veiklos, poveikio aplinkai, darbuotojų saugos ir sveikatos monitoringo priemonės, padėsiančios nuolat gerinti įmonės kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo sistemas.

Įsidiegę šiuolaikines valdymo sistemas, atitinkančias standartų ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 reikalavimus išmokome kalbėti tarptautine kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos kalba, sprendžiant įmonės veiklos kokybės valdymo klausimus. Sertifikuotos valdymo sistemos, atitinkančios tarptautinių standartų reikalavimus suteiks galimybę įmonei išplėsti klientų ratą, sudarys prielaidas mažinti kokybės kaštus, didinti darbo našumą ir apyvartos augimą. Tarptautinių valdymo sistemų kuriama vertė daro įmonę patrauklią klientams, darbuotojams, tiekėjams, partneriams bei visuomenei.

Išsamios informacijos apie įgyvendintą projektą prašome teirautis telefonu 8 698 84727.


 


 

 

Esame oficialus Grundfos serviso atstovas Lietuvoje, atitinkantis aukščiausius keliamus reikalavimus

2013 gegužės 5 d.

 

Po Grundfos užsakymu atlikto audito kompanijos patikrinimo UAB "Vandens siurbliai" gavo auksinį Grundfos autorizuoto serviso partnerio statusą. Tai reiškia, kad mūsų įmonė atitinka pačius aukščiausius Grundfos servisui keliamus reikalavimus. Tapome vienintelė Lietuvoje kompanija, gavusi tokį aukštą statusą.

 


 

 

Naujos EuP siurblių efektyvumo taisyklės nuo 2013 m.

2012 gruodžio 10 d.

 

Didelio efektyvumo siurbliai nuo 2013 metų bus jau privalomi, tačiau namų savininkai neturi laukti taip ilgai, kad galėtų skinti optimalaus komforto ir energijos taupymo vaisius.

 

Kam laukti iki 2013 metų?

Nuo 2013 metų pagal ES direktyvą dėl energiją vartojančių gaminių (EuP), rinkoje bus siūlomi tik efektyviai energija vartojantys cirkuliaciniai siurbliai.

 

Tačiau EuP reikalavimus atitinkančių siurblių rinkoje yra jau dabar, o pakeitus pasenusį D efektyvumo klasės cirkuliacinį siurblį nauju labai efektyviu, elektros energijos suvartojimą galima sumažinti iki 80 %.

 

„Mūsų klientai pasitiki mūsų patirtimi ir žiniomis, ir žino, kad jiems bus pasiūlytas optimaliausias sprendimas. Todėl mes visada montuojame ALPHA2 arba MAGNA cirkuliacinius siurblius, nebent klientas specialiai prašytų kito konkretaus siurblio. Iš patirties žinome, kad patikimi ir efektyviai energija vartojantys siurbliai kartu reiškia patenkintus klientus. O tai ir yra svarbiausia. Bet ir mes patys, sutaupome laiko, nes nebūna pretenzijų“, − pasakoja montuotojas Petr Čermák.

 

Optimalus darbas visai paprastai

Daugumos kitų cirkuliacinių siurblių atveju namų šeimininkai ir /arba montuotojai, norėdami, kad sistema užtikrintų aukštą komforto lygį ir vartotų mažai energijos, turi koreguoti siurblio parametrus.

 

Su „Grundfos“ ALPHA2 ir MAGNA taip nėra. „Įjunk ir paleisk“ tipo siurbliai automatiškai prisiderina prie beveik bet kokios šildymo sistemos ir užtikrina optimalų komfortą bei mažas energijos sąnaudas. Montuotojui tereikia paspausti AUTOADAPT mygtuką ir visus sudėtingus sistemos skaičiavimus atliks pats siurblys.

 

„Negalėčiau sau leisti naudoti siurblių, kurie prastai prisiderina prie šildymo sistemos. Per daug laiko reikėtų skirti pretenzijų tenkinimui ir rizikuočiau savo reputacija. Todėl visada renkuosi ALPHA2 arba MAGNA. Jei automatiškai išanalizuoja sistemą ir nedelsiant prisiderina prie pokyčių. Mano darbas palengvėja, o klientai yra patenkinti“, − pasakoja montuotojas Martin Svoboda.

 

Daugiau nei tik EuP reikalavimai

„Grundfos“ ALPHA2 ir MAGNA autonominiai cirkuliaciniai siurbliai yra A efektyvumo klasės ir jau daug metų tenkina būsimus EuP reikalavimus. Galutiniams vartotojams jie užtikrina didelė energijos ekonomiją, o montuotojams patinka, kad nereikia nieko derinti, užtenka prijungti ir paleisti.

 

Daugiau informacijos apie ALPHA2 ir MAGNA cirkuliacinius siurblius rasite:

www.moderncomfort.grundfos.com

www.thinkingbuildings.com

arba, jei reikia patarimų ir pagalbos, kreipkitės į artimiausią „Grundfos“ įmonę.

 

Daugiau..

 

 


 

 


PagrindinisPagrindinis

Grundfos

FRANKLIN ELECTRIC

 

STAIRS PUMPS

 

DAB

Dreno

LEO

CACHEG

 

CALPEDA

HERTELL  JAINSON 
 caffini ZENIT 
SFA group
ITALTECHNICA e-tech
CHANSON PENTAX DIANAPURE Speroni SAER ELETTROPOMPE

 

Aquasky

 

Fluimac