Paieška

Kategorijos

Gamintojai

 

 

 

DAB selector

Jonizuotas vanduo

                          

Daugiau informacijos apie jonizuotą vandenį:                       www.jonizuotasvanduo.lt

 

 

Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai. 
Jonizuotas šarminis vanduo yra viena iš didžiausių sveikatos profilaktikos priemonių bei technologijos stebuklų, tačiau jis dar daug kam nežinomas. Jonizuotas vanduo yra stiprus antioksidantas tiekiantis į jūsų kūną milžinišką kiekį deguonies. Jis yra labai šarminis, todėl padeda neutralizuoti ir išvalyti rūgštines atliekas iš jūsų kūno, kurios gali paskatinti ligas. Jonizuoto vandens molekulių grupės yra "sumažintos" (nuo 12 iki 5 klasterių (gaunamas struktūrizuotas vanduo)) , todėl jis yra "skystesnis". Šarminis vanduo, lengviau nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu. Be to, jonizuotas šarminis vanduo yra žymiai skanesnis nei paprastas vanduo iš čiaupo.

 


Pagrindinės šarminio vandens savybės 


Natūralus antioksidantas
Neigiamas ORP (-150...-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.

Šarmina organizmą 
Šarminės pH reikšmės 8,5 - 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Šarminiame vandenyje yra rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) ir neigiami hidroksilo jonai OH-.

Tiesiogiai įsisavinamas
Mažesni molekuliniai dariniai. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokaimažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 - 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose.

Takesnis
Mažesnis paviršiaus įtempimas. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartusmažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis".

Daugiau deguonies
Padidintas deguonies kiekis. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija.

 


 

 

 

Jonizuotas šarminis
vanduo
Vanduo - gyvybės pagrindas. Mūsų organizme vandens yra apie 70%. Nuo to, kokių savybių, kokį vandenį geriame tiesiogiai priklauso mūsų sveikata.
Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų , unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus" vandens jonizatoriuje, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis ir rūgštinis vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvius - oksidacinį- redukcinį potencialą (ORP) . Tokių savybių vanduo yra artimas organizmo skysčiams, kaip kraujas, limfa, tarpląstelinis skystis. Todėl jonizuotas vanduo iš karto pripažįstamas "saviškiu" ir įsijungia į organizmo veiklą, šalina ląstelių energetinius sutrikimus.
Šarminės medžiagos, neutralizuodamos rūgštines atliekas, organizmą valo, o rūgštinės - sudaro sąlygas organizmo rūgštėjimui ir užterštumui rūgštinėmis atliekomis.
Geros sveikatos, ilgaamžiškumo paslaptis glūdi organizmo sugebėjime neutralizuoti ir atsikratyti šių atliekų.
Nenuostabu, kad tokiose išsivysčiusiose šalyse, kaip Japonija, Pietų Korėja kas penkta šeima vartoja jonizuotą vandenį, jis plačiai taikomas didžiausiose šalies klinikose tiek profilaktikai, tiek ir įveikiant įvairius susirgimus. Tai gamtos produktas, išjudinantis organizmo gyvybines galias .
Pagrindinės šarminio vandens savybės
1. Natūralus antioksidantas
NEIGIAMAS ORP (-150...-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.
Kaip žinoma, laisvieji radikalai - tai molekulių dalys, kurioms trūksta vieno elektrono. Tai peroksidai, deguonies molekulės be vieno elektrono ir kt. Jie natūraliai susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitos reakcijoms. Tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina išsigimusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Laisvieji radikalai, norėdami gauti trūkstamus elektronus, nenutrūkstamai atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, taip pažeisdami atskirų ląstelių, organų normalią veiklą ir sukeldami įvairius susirgimus. Gali prasidėti nekontroliuojamos cheminės reakcijos, skatinančios patologinę būseną, onkologinių ir kitų susirgimų vystymąsi
Geriant šarminį vandenį, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį, kuriuos prisijungia laisvieji radikalai. Dėka šių šarminio vandens antioksidantinių savybių yra apsaugomos sveikosios ląstelės, stiprinama organizmo imuninė sistema.
2. Šarmina organizmą
ŠARMINĖS pH REIKŠMĖS 8,5 - 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Taip jau esame surėdyti, kad organizmo terpė ir vidiniai skysčiai, išskyrus skrandžio rūgštį, yra lengvai šarminiai. Naujagimio organizmas ir kraujas (pH = 7,45) yra labiausiai šarminiai. Deja, augant ir vystantis, organizmas neišvengiamai rūgštėja, kraujo šarmingumas mažėja, rūgštinių atliekų sankaupos ir su tuo susijusių susirgimų rizika didėja. Rūgštingumo sumažinimui reikalingus šarminius mineralus organizmas gali gauti tik su maistu ir išgeriamais skysčiais.
Šarminiame vandenyje, kaip ir nusako pats pavadinimas, be hidroksilo jonų yra ir rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) jonai, kuriuos organizmas geriausiai įsisavina. Jame nėra vandenyje ištirpusių druskų rūgštinių jonų (chloro, sieros, fosforo ir kt.), kurie „nukeliauja" į rūgštinį vandenį. Todėl profilaktiškai kasdien geriant šarminį vandenį, organizmas gauna pakankamą šarminių mineralų kiekį, palaikoma organizmo šarminė terpė, mažinamas organizmo rūgštėjimas ir taip stiprinamas organizmo atsparumas ligoms.
3. Tiesiogiai įsisavinamas
MAŽESNI MOLEKULINIAI DARINIAI. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokai mažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 - 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. (organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos !) Tokių savybių vanduo daug efektyviau, nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, tirpina ir sunkiausiai pasiekiamus toksinus. Šarminis vanduo labai efektyviai neutralizuoja, suskystina organizme susikaupusias rūgštines atliekas, kurios lengvai pašalinamos per inkstus.
Pagrindinės šarminio vandens savybės
4. Takesnis
MAŽESNIS PAVIRŠIAUS ĮTEMPIMAS. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartus mažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis". Prisiminus, kad kraujas tai 90% vandens, nesunku suprasti, kad organizmą aprūpinant pakankamu šarminio vandens kiekiu, kraujas tampa skystesnis. Tai labai svarbi savybė, nes organizmui rūgštėjant, kraujas tirštėja, blogėja kraujo apytaka, iškyla kraujo krešulių susidarymo grėsmė. Geriant šarminį vandenį, kraujas natūraliai skystėja.
5. Daugiau deguonies
PADIDINTAS DEGUONIES KIEKIS. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija. Medžiagų apykaitos vyksmas labai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje, esant pakankamai deguonies ar jo trūkstant, vyksta šie procesai. Trūkstant deguonies, angliavandeniai nepilnai skyla, vyksta rūgimo procesas. Tai labai svarbu, įvertinant, kad vėžys vystosi tokiomis sąlygomis, kai medžiagų apykaita vyksta mažai deguonies turinčioje terpėje, formuojančioje stipriai rūgštinę aplinką.
Pastaruosius 30 metų pasaulį stebina įspūdingi Japonijos, Pietų Korėjos gyventojų sveikatingumo rodikliai. Šiose šalyse diegiamos modernios vandens biologinių rodiklių ir jo kokybės gerinimo technologijos. Japonijoje beveik kas penkta šeima kasdien vartoja šarminį vandenį. Kiekvienais metais ši milžiniška vartotojų grupė padidėja dar milijonu. Japonijoje ir Pietų Korėjoje yra nemažai ligoninių, kuriose vietoj brangių vaistų ir antibiotikų, dažnai naudojamas ir šarminis ir, baktericidinėmis savybėmis pasižymintis, rūgštinis vanduo.
Ypač pažymėtina, kad šioje sveikatos revoliucijoje varomoji jėga yra ne vaistų kompanijos ar medicinos įstaigos, o patys žmonės, kurie ir renkasi, kaip rūpintis savo sveikata.
"Nuo kalbėjimo apie sveikatą dar niekas netapo sveikas. Sveikata tampa reali, kai dėl jos kažkas daroma." (Ian Blair Hamilton)
Pritaikymo sritys ir jonizuoto vandens
naudojimas
Šarminis vanduo :
Geriamasis šarminis vanduo
Gerina sveikatą ir reguliuoja fizinę būklę. Priešingai nei vandens iš čiaupo, šarminio vandens galima gerti dideliais kiekiais nesibaiminant, kad jis gali pakenkti skrandžiui.
a)neįprasta virškinamojo trakto fermentacija: šarminio vandens gėrimas, esant tuščiam skrandžiui, yra veiksmingas.
b)vidurių užkietėjimas ir sustingę pečiai: gėrimas prieš valgį yra veiksmingas.
c)viduriavimas: padidinkite kiekį, atsižvelgdami į simptomus.
d)aukštas arba žemas kraujo spaudimas: gėrimas prieš valgį ar valandą prieš valgį, esant tuščiam skrandžiui, yra veiksmingas.
e)diabetas: trijų puodelių ar daugiau šarminio vandens išgėrimas, esant tuščiam skrandžiui, yra veiksmingas.
Šarminis vanduo gėrimuose
Palyginti su įprastais gėrimų paruošimo būdais, juos ruošiant su šarminiu vandeniu reikės žymiai mažiau maltos kavos, arbatos ir sulčių, o skonis bus geresnis.
a)arbata: arbatos spalva tampa ryškesnė, sumažėja jos sutraukiamosios savybės ir ji tampa švelni ir skani.
b)kava: net ir naudojant mažiau kavos ji bus tokio pat skonio ir stiprumo.
c)alkoholis ir vanduo: suteikia švelnų ir malonų skonį ir apsaugo nuo neigiamų fizinių reakcijų, susijusių alkoholinių gėrimų vartojimu.
Maisto ruošimas, naudojant šarminį vandenį
Atskleidžia tikrąjį maisto aromatą, pasireiškiantį pakankamu skoniu net kai prieskonių naudojama trečdaliu mažiau nei gaminat valgį įprastu būdu.
a)paruoštas maistas: puikiai atskleidžiamas maisto skonis ir aromatas. Maistas yra švelnus, o skonis išlieka net ir sumažinus naudojamų prieskonių kiekį.
b)žuvies patiekalai: išlaikoma žuvies forma, mėsa nesuminkštėja.
c)daržovių mirkymas, plovimas ir apvirimas: išsaugoma žalia daržovių spalva, nes jose esantis chloro- filas nesikeičia. Paruoštos daržovės išlieka ryškios spalvos.
d)pašalina nemalonų daržovių skonį.
e)kraujo iš kepenų ir raudonos mėsos pašalinimas: kepenis ar raudoną mėsą pamirkius šarminiame vandenyje 20 - 30 minučių iš jų ištraukiamas kraujas ir nemalonūs kvapai.
f)pupelių ruošimas: prieš gaminant pupeles jas pakanka pamirkyti vandenyje trumpą laiko tarpą.
g)vanduo ryžiams virti: apsaugo nuo sugadinimo.
Kitos šarminio vandens panaudojimo galimybės
a) gyvuliai ir naminiai gyvūnai:
*gali būti naudojamas kaip geriamasis vanduo, padedantis palaikyti jų sveikatą.
b) dažymas: dažant drabužius ir kitus daiktus išgaunamos ryškios spalvos.
c) augalai/gėlės
*sveikesni , ilgiau auga, reikia mažiau vandens, nereikia pesticidų, gėlės ilgiau gyvena.
Pritaikymo sritys ir jonizuoto vandens
naudojimas
Rūgštinis vanduo:
Rūgštinio vandens kosmetinis poveikis
Kadangi rūgštinis vanduo turi sutraukiamųjų ir tempiamųjų savybių, juo plaunant veidą ar naudojant maudantis, oda taps stangresnė ir lygesnė. Rūgštinis vanduo taip efektyviai apsaugo odą nuo spuogų, inkštirų ir t.t.
a)veido prausimas: rūgštinis vanduo lygina odą, pagerina jos būklę ir paruošia odą
makiažui.
b)galvos trinkimas: kai plaukai rūgštiniu vandeniu skalaujami prieš ir po trinkimo šampūnu, jis apsaugo plaukus nuo slinkimo, pleiskanojimo, niežėjimo ir jie tampa švelnūs ir purūs.
c)galite skustis be skutimosi kremo... naudokite tik rūgštinį vandenį.
d)maudymasis vonioje: kūnas sušyla, kai 6-10 litrų rūgštinio vandens, kurio pH yra 4, įpilama į vandenį. Rūgštinis vanduo naudingas bendram grožiui ir odos sveikatai.
e)vanduo kūno valymui: kūną valydami rūgštiniame vandenyje suvilgytu rankšluosčiu palaikysite bendrą grožį ir odos sveikatą.
Rūgštinio vandens natūralaus gydymo poveikis
Dėl nestipraus dezinfekcinio ir sterilizacinio poveikio rūgštinis vanduo dezinfekuoja ir sterilizuoja odos žaizdas ir malšina skausmą. Jis taip pat šalina blogą burnos kvapą.
a)skalavimo vanduo: apsaugo nuo mikroorganizmų sukeliamų infekcijų, įskaitant ir mikrobus, kurie sukelia peršalimo ligas ir anginą.
b)nudegimai: sumažina nudegimų skausmą ir pagreitina gijimą.
c)suskeldėjusios rankos: apsaugo rankas nuo suskeldėjimo ir pagreitina suskeldėjusios odos gijimą.
d)saulės nudegimas: sumažina deginimą ir paspartina odos atsistatymą.
e)įbrėžimai ir įpjovimai: dezinfekuoja ir stabdo kraujavimą ir paspartina gijimą.
f)sumušimai ir patempimai: paspartina gijimą.
g)egzema ir odos problemos: mirkant arba plaunant paspartina gijimą.
Maisto gaminimas naudojant rūgštinį vandenį
Dėl sutraukiamųjų savybių rūgštinis vanduo gali būti labai įvairiai naudojamas gaminant maistą.
a)vaisių ir daržovių, turinčių antocianino (raudona spalva) plovimas ir paruošimas: vyšnios, slyvos, vynuogės, braškės, raudonieji kopūstai, baklažanai, sojos pupelės ir šparagai paruošiami išsaugant jų natūralią spalvą.
b)virti kiaušiniai: net kiaušiniui suskilus, baltymai neišbėga lauk ir lukštas lengvai nusilupa. Trynys pasilieka kiaušinio viduryje.
c)žuvies plovimas: kai kurių žuvų rūšių mėsa sukietėja.
Kitos rūgštinio vandens panaudojimo galimybės
Kadangi rūgštinis vanduo blukina, jis taip pat gali būti naudojamas kaip balinimo priemonė.
a)vonia: vonios vanduo greitai sušildomas. Nuoviros nenusėda ant vonios, o vanduo neturi nemalonaus kvapo net ir pakartotinai jį pašildžius. Dėl šių savybių rūgštinis vanduo puikiai tinka naudoti ir sūkurinėse voniose.
b)naminių gyvūnų priežiūra: naminių gyvūnų kailis pagražėja ir labiau blizga. Apsaugo nuo odos ligų ir niežėjimo.
c)geras dezinfektorius.
Vandens jonizatoriai
Nepratekančio vandens
rankinio valdymo
vandens jonizatorius.
Burbuliukas PTV
Pratekančio vandens
automatinis vandens jonizatorius,
statomas ant praustuvo.
Dianapure S-350, J-1080
Pratekančio vandens
automatinis vandens jonizatorius ,
statomas po praustuvu.
Dianapure D-26
Dėl papildomos informacijos : 8 698 84 727 , 8 680 91 024 ; el.p: mantas@siurbliai.lt , laura@siurbliai.lt
UAB „Vandens siurbliai“ www.siurbliai.lt
Klaipėda, Malūnininkų g. 2,Tel/faks +370 46 313 353Mob. +370 686 83188klaipeda@siurbliai.lt
Šiauliai, Girulių g. 24,Tel. +370 41 500 721Mob. +370 698 84727mantas@siurbliai.lt
Vilnius, Verkių g. 44, D korpusas, 83 sekcijaTel +370 5 2300291Mob. +370 604 89316vilnius@siurbliai.l

Vanduo - gyvybės pagrindas. Mūsų organizme vandens yra apie 70%. Nuo to, kokių savybių, kokį vandenį geriame tiesiogiai priklauso mūsų sveikata.

Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų , unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus" vandens jonizatoriuje, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis ir rūgštinis vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvius - oksidacinį- redukcinį potencialą (ORP) . Tokių savybių vanduo yra artimas organizmo skysčiams, kaip kraujas, limfa, tarpląstelinis skystis. Todėl jonizuotas vanduo iš karto pripažįstamas "saviškiu" ir įsijungia į organizmo veiklą, šalina ląstelių energetinius sutrikimus.

 

Šarminės medžiagos, neutralizuodamos rūgštines atliekas, organizmą valo, o rūgštinės - sudaro sąlygas organizmo rūgštėjimui ir užterštumui rūgštinėmis atliekomis.

Geros sveikatos, ilgaamžiškumo paslaptis glūdi organizmo sugebėjime neutralizuoti ir atsikratyti šių atliekų.


Nenuostabu, kad tokiose išsivysčiusiose šalyse, kaip Japonija, Pietų Korėja kas penkta šeima vartoja jonizuotą vandenį, jis plačiai taikomas didžiausiose šalies klinikose tiek profilaktikai, tiek ir įveikiant įvairius susirgimus. Tai gamtos produktas, išjudinantis organizmo gyvybines galias .

 

 

 

Pagrindinės šarminio vandens savybės:

  

1. Natūralus antioksidantas

NEIGIAMAS ORP (-150...-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.

Kaip žinoma, laisvieji radikalai - tai molekulių dalys, kurioms trūksta vieno elektrono. Tai peroksidai, deguonies molekulės be vieno elektrono ir kt. Jie natūraliai susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitos reakcijoms. Tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina išsigimusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Laisvieji radikalai, norėdami gauti trūkstamus elektronus, nenutrūkstamai atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, taip pažeisdami atskirų ląstelių, organų normalią veiklą ir sukeldami įvairius susirgimus. Gali prasidėti nekontroliuojamos cheminės reakcijos, skatinančios patologinę būseną, onkologinių ir kitų susirgimų vystymąsi

Geriant šarminį vandenį, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį, kuriuos prisijungia laisvieji radikalai. Dėka šių šarminio vandens antioksidantinių savybių yra apsaugomos sveikosios ląstelės, stiprinama organizmo imuninė sistema.

 

 

2. Šarmina organizmą

ŠARMINĖS pH REIKŠMĖS 8,5 - 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Taip jau esame surėdyti, kad organizmo terpė ir vidiniai skysčiai, išskyrus skrandžio rūgštį, yra lengvai šarminiai. Naujagimio organizmas ir kraujas (pH = 7,45) yra labiausiai šarminiai. Deja, augant ir vystantis, organizmas neišvengiamai rūgštėja, kraujo šarmingumas mažėja, rūgštinių atliekų sankaupos ir su tuo susijusių susirgimų rizika didėja. Rūgštingumo sumažinimui reikalingus šarminius mineralus organizmas gali gauti tik su maistu ir išgeriamais skysčiais.

Šarminiame vandenyje, kaip ir nusako pats pavadinimas, be hidroksilo jonų yra ir rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) jonai, kuriuos organizmas geriausiai įsisavina. Jame nėra vandenyje ištirpusių druskų rūgštinių jonų (chloro, sieros, fosforo ir kt.), kurie „nukeliauja" į rūgštinį vandenį. Todėl profilaktiškai kasdien geriant šarminį vandenį, organizmas gauna pakankamą šarminių mineralų kiekį, palaikoma organizmo šarminė terpė, mažinamas organizmo rūgštėjimas ir taip stiprinamas organizmo atsparumas ligoms.

 

3. Tiesiogiai įsisavinamas

MAŽESNI MOLEKULINIAI DARINIAI. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokai mažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 - 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. (organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos !) Tokių savybių vanduo daug efektyviau, nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, tirpina ir sunkiausiai pasiekiamus toksinus. Šarminis vanduo labai efektyviai neutralizuoja, suskystina organizme susikaupusias rūgštines atliekas, kurios lengvai pašalinamos per inkstus.

 

4. Takesnis

MAŽESNIS PAVIRŠIAUS ĮTEMPIMAS. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartus mažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis". Prisiminus, kad kraujas tai 90% vandens, nesunku suprasti, kad organizmą aprūpinant pakankamu šarminio vandens kiekiu, kraujas tampa skystesnis. Tai labai svarbi savybė, nes organizmui rūgštėjant, kraujas tirštėja, blogėja kraujo apytaka, iškyla kraujo krešulių susidarymo grėsmė. Geriant šarminį vandenį, kraujas natūraliai skystėja.

 

5. Daugiau deguonies

PADIDINTAS DEGUONIES KIEKIS. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija. Medžiagų apykaitos vyksmas labai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje, esant pakankamai deguonies ar jo trūkstant, vyksta šie procesai. Trūkstant deguonies, angliavandeniai nepilnai skyla, vyksta rūgimo procesas. Tai labai svarbu, įvertinant, kad vėžys vystosi tokiomis sąlygomis, kai medžiagų apykaita vyksta mažai deguonies turinčioje terpėje, formuojančioje stipriai rūgštinę aplinką.

Pastaruosius 30 metų pasaulį stebina įspūdingi Japonijos, Pietų Korėjos gyventojų sveikatingumo rodikliai. Šiose šalyse diegiamos modernios vandens biologinių rodiklių ir jo kokybės gerinimo technologijos. Japonijoje beveik kas penkta šeima kasdien vartoja šarminį vandenį. Kiekvienais metais ši milžiniška vartotojų grupė padidėja dar milijonu. Japonijoje ir Pietų Korėjoje yra nemažai ligoninių, kuriose vietoj brangių vaistų ir antibiotikų, dažnai naudojamas ir šarminis ir, baktericidinėmis savybėmis pasižymintis, rūgštinis vanduo.

Ypač pažymėtina, kad šioje sveikatos revoliucijoje varomoji jėga yra ne vaistų kompanijos ar medicinos įstaigos, o patys žmonės, kurie ir renkasi, kaip rūpintis savo sveikata.

 

 


 

Jonizuoto vandens ypatybės


 • Jonizuotas šarminis vanduo padeda neutralizuoti rūgštinę organizmo terpę, apsaugo organizmą nuo chroniškų ligų ir pagerina žmogaus savijautą.

 

 • Jonizuotas šarminis vanduo, veikdamas kaip antioksidantas, neutralizuoja perteklinių laisvųjų radikalų poveikį ir apsaugo organizmą nuo susirgimų bei chroniškų ligų pagerinant sveikatos būklę.

 

 • Jonizuotas šarminis vanduo padidina probiotinių bakterijų Lactobacillus kiekį ir pagerina fermentaciją.

 

 • Sumažinamas vandens molekulių struktūros (H2O molekulių grupės) dydis. Jos lengviau įsisavinamos geriant vandenį ir padeda skatinti medžiagų apykaitą, stabdant senėjimo procesus, išlaikant jaunystę ir puikią sveikatą.

 

 • Jonizuotame šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame vandenyje; šis mineralų kiekis visiškai patenkina organizmo mineralų reikmes.

 

 • Rūgštinis vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas grožio salonuose, veido prausimui ir dezinfekcijai.

 

 

Patarimai kaip naudoti vandens jonizatorių

 

 • Pirmojo lygio šarminis vanduo: pH reikšmė yra tarp 8,0-8,5. Pirmą kartą pradedant vartoti šarminį vandenį, geriamas būtent šis vanduo. Vartojimo laikas yra apie 4-7 dienos.

 

 • Antrasis šarminio vandens lygis: pH reikšmė tarp 8,5-9,0. Baigę gerti pirmojo lygio šarminį vandenį, galite pradėti vartoti antrojo lygio šarminį vandenį. Geriamas 3-4 dienas. Daugelis žmonių, baigę gerti 1-ojo lygio vandenį, vartoja 2-rojo arba 3-čiojo lygio vandenį.

 

 • Trečiasis šarminio vandens lygis: pH reikšmė yra tarp 9,0-9,5, skirtas kasdieniam gėrimui. Šis vanduo tinka žmonėms, sergantiems chroniškomis ligomis savijautos pagerinimui.

 

 • Ketvirtasis šarminio vandens lygis: pH reikšmė yra tarp 9,5 – 10, naudojamas maisto produktų plovimui.

 

 • Pirmasis rūgštinio vandens lygis: pH reikšmė yra tarp 5,0 – 6,0; vanduo yra silpnai rūgštinis ir naudojamas odos valymui, sutraukia odos poras.

 

 • Antrasis rūgštinio vandens lygis: pH reikšmė yra tarp 2,9 – 4,0; šis vanduo yra vidutinio rūgštingumo, naudojamas indų plovimui ir dezinfekavimo reikmėms.

 

Geriausias šarminio vandens poveikis bus, jei gersite:

 • kai jaučiatės alkani ir rengiatės pietauti;
 • pusę valandos prieš valgant ir pavalgius po 2-jų valandų.

 

Daugelis vandens tiekėjų tiekia kietą vandenį. Periodiškai valykite ir prižiūrėkite elektrolitinį elementą.

 

 

Moksliniai straipsniai (anglų kalba) apie jonizuotą vandenį:


Šarminis vanduo:

Anticancer Effect of Alkaline Reduced Water

Anti-Diabetic Effect of Alkaline-Reduced Water on OLETF Rats

Antioxidant effects of reduced water produced by electrolysis of sodium chloride

Antioxidants in the treatment of patients

Antioxidative Activity of a Cathodic Solution Produced by the Electrolysis of a Dilute NaCl Solution

Clinical applications of electrolyzed-reduced water

Clinical evaluation of alkaline ionized water for abdominal complaints

Clinical Evaluation of Alkaline pH Miracle Ionized Water

Effects of calcium alkaline ionized water on formation

Electrochemistry Encyclopedia

Electrolyzed Hydrogen-Saturated Water for Drinking Use Elicits an Antioxidative Effect_ A Feeding Test with Rats

Electrolyzed–Reduced Water Scavenges Active Oxygen

Expanding a New Scientific View Of the Functional Properties of Water

Microcluster Mineral Technology

Physiological effects of alkaline ionized water

Protective mechanism of reduced water against alloxan-induced

The Electrical Properties of Cancer Cells

The mechanism of the enhanced antioxidant effects against

Understanding Alkaline Ionized Water 

 

 

Audio-video informacija

 

1.   Laida "Pulsas" apie vandens jonizatorius su chemiku-technologu Telesforu Laucevičiumi:

2.   LRT laida "Namai namučiai" apie jonizuotą vandenį:

http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234933§ion=2&filter=3943803&record=3943812_1263819720

 

 

 


PagrindinisPagrindinis

Grundfos

FRANKLIN ELECTRIC

 

STAIRS PUMPS

 

DAB

Dreno

LEO

CACHEG

 

CALPEDA

HERTELL  JAINSON 
 caffini ZENIT 
SFA group
ITALTECHNICA e-tech
CHANSON PENTAX DIANAPURE Speroni SAER ELETTROPOMPE

 

Aquasky

 

Fluimac