Paieška

Kategorijos

Gamintojai

 

 

 

DAB selector

Apie GRUNDFOS trumpai

 

grundfos

GRUNDFOS yra vienas didžiausių pasaulyje siurblių gamintojų – per metus mes pagaminame apie 10 milijonų siurblių. Siurbliai gaminami gamybinėse koncerno bendrovėse Danijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje, JAV, Kinijoje ir Taivanyje.

GRUNDFOS gaminiai daugiausia parduodami per nuosavas GRUNDFOS bendroves įvairiose šalyse. GRUNDFOS turi prekybos bendroves visose pasaulio dalyse, be jų, kai kuriose šalyse GRUNDFOS siurbliais prekiauja vietiniai platintojai.

GRUNDFOS koncernas yra privati bendrovė, kurios savininkas yra Poul Due Jensen fondas.

Pagrindinis fondo tikslas yra vystyti ir plėsti koncerną, pirmiausia reinvestuojant nuosavas atsilaisvinusias lėšas, ir, atsižvelgiant į steigėjo norą, užtikrinti, kad GRUNDFOS koncernas išliktų nepriklausoma bendrovė.

GRUNDFOS siurbliai skirti efektyviai ir patikimai tiekti vandenį – geriamąjį vandenį žmonėms, vandenį laukams drėkinti ir gyvuliams girdyti, vandenį pramonės įrengimams, pastatams šildyti ir vėsinti, kanalizacijos vandeniui šalinti.

Be siurblių ir siurblių sistemų, GRUNDFOS kuria, gamina ir parduoda elektros variklius ir aukštųjų technologijų elektroninę įrangą, skirtą padaryti siurblius „protingus“, padidinti jų našumą ir sumažinti elektros energijos suvartojimą.

Koncernas nuolat vykdo naujų medžiagų ir technologijų tyrimus, kad galėtų pristatyti naujus, pažangius siurblius ir siurblių sistemas, kurios patenkintų efektyvios, patikimos ir energiją taupančios įrangos poreikį.

Visi GRUNDFOS gaminiai pasižymi aukšta kokybe. Tai reiškia dėmesį konstrukcijai, projektavimui, medžiagų parinkimui ir gamybos procesams. Didelė nuosavos gamybos dalis užtikrina didelį našumą, sveiką darbo aplinką ir dėmesį išorinei aplinkai.

Svarbiausi GRUNDFOS koncerno ištekliai yra jo darbuotojai, jų žinios ir atsidavimas. Todėl koncernas siekia darbuotojus papildomai mokyti ir sukurti įkvepiančią atmosferą, skatinančią kurti ir gaminti naujus gaminius, kurie būtų labai kokybiški ir naudingesni klientams.

 

 

d

2

2

1


PagrindinisPagrindinis

Grundfos

FRANKLIN ELECTRIC

 

STAIRS PUMPS

 

DAB

Dreno

LEO

CACHEG

 

CALPEDA

HERTELL  JAINSON 
 caffini ZENIT 
SFA group
ITALTECHNICA e-tech
CHANSON PENTAX DIANAPURE Speroni SAER ELETTROPOMPE

 

Aquasky

 

Fluimac