+370 688 84881

2019.04.15

SCALA2, SBA ir SQE Grundfos siurbliai


 

 

SLĖGIUI PAKELTI – SCALA2 VANDENS TIEKIMO SPRENDIMAS

„Viskas viename“ vandens tiekimo sprendimas užtikrina idealų vandens slėgį iš miesto vandentiekio trasos visose vartojimo vietose. SCALA2 turi integruotą dažnio keitiklį, hidroforą, slėgio daviklį ir atbulinį vožtuvą. Tai yra pilnai sukomplektuotas ir paruoštas naudoti įrenginys. Dėl išmanaus valdymo SCALA2 prisitaiko prie vandens suvartojimo ir užtikrina maksimalų komfortą.

 

 

Kaina 406.-
Įprastinė kaina 506.-
SCALA2 SIURBLYS

 

 

 

ŠULINIUI – SBA VANDENS TIEKIMO SISTEMA

SBA turi visus patikimam, sklandžiam vandens siurbimui reikalingus komponentus. Jei siurblys sumontuotas šulinyje ir prijungtas prie vamzdyno, jį tiesiog reikia įjungti. Dėl to SBA idealiai tinka naudoti paprastuose šuliniuose. SBA vandens tiekimo sprendimai yra kompaktiški ir jiems nereikia papildomai montuoti didelių slėginių indų ar valdymo įrangos.

 

 

 

 

Kaina 349.-
Įprastinė kaina 460.-
SIURBLYS SBA 3-45M

 

 

 

GRĘŽINIUI – SQE SIURBLIO KOMPLEKTAS

Pilnas komplektas pastoviam vandens slėgiui namų ūkyje užtikrinti. Komplektą sudaro siurblys, slėginis indas, slėgio jutiklis ir valdymo blokas. Vartotojas gali nustatyti pageidaujamą vandens slėgį sistemoje. SQE yra panardinamas kompaktiškas 3” daugiapakopis išcentrinis siurblys. Nenutrūkstamai užtikrinamas patikimas vandens tiekimas.

 

 

 

 

Kaina 1149.-
Įprastinė kaina 1599.-
SQE 2-55 KOMPLEKTAS

 

 

 

 

 

 

Akcija vyksta iki 2019-07-30 arba kol yra prekių.


Kontaktų forma
×