Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2019.04.15

GRUNDFOS SIURBLIAI NAMAMS. AKCIJA!


 

SLĖGIUI PAKELTI – SCALA2 VANDENS TIEKIMO SPRENDIMAS

„Viskas viename“ vandens tiekimo sprendimas užtikrina idealų vandens slėgį iš miesto vandentiekio trasos visose vartojimo vietose. SCALA2 turi integruotą dažnio keitiklį, hidroforą, slėgio daviklį ir atbulinį vožtuvą. Tai yra pilnai sukomplektuotas ir paruoštas naudoti įrenginys. Dėl išmanaus valdymo SCALA2 prisitaiko prie vandens suvartojimo ir užtikrina maksimalų komfortą.

 

 

SCALA2 SIURBLYS
Kaina 379.00 €
Įprastinė kaina 752.00 €

 

 

 

ŠULINIUI – SBA VANDENS TIEKIMO SISTEMA

SBA turi visus patikimam, sklandžiam vandens siurbimui reikalingus komponentus. Jei siurblys sumontuotas šulinyje ir prijungtas prie vamzdyno, jį tiesiog reikia įjungti. Dėl to SBA idealiai tinka naudoti paprastuose šuliniuose. SBA vandens tiekimo sprendimai yra kompaktiški ir jiems nereikia papildomai montuoti didelių slėginių indų ar valdymo įrangos.

 

 

 

SIURBLYS SBA 3-45M
Kaina 345.00 €
Įprastinė kaina 460.00 €

 

 

 

GRĘŽINIUI – SQE SIURBLIO KOMPLEKTAS

Pilnas komplektas pastoviam vandens slėgiui namų ūkyje užtikrinti. Komplektą sudaro siurblys, slėginis indas, slėgio jutiklis ir valdymo blokas. Vartotojas gali nustatyti pageidaujamą vandens slėgį sistemoje. SQE yra panardinamas kompaktiškas 3” daugiapakopis išcentrinis siurblys. Nenutrūkstamai užtikrinamas patikimas vandens tiekimas.

 

 

 

 

SQE 2-55 KOMPLEKTAS
Kaina 1149.00 €
Įprastinė kaina 1599.00 €

 

 

 

 

Akcija vyksta iki 2019-07-30 arba kol yra prekių.


Kontaktų forma
×