2021.03.15

PREKYBOJE JAU PRISTATATOME NAUJIENĄ – GRUNDFOS SCALA1

 

TURĖTI TINKAMĄ VANDENS SLĖGĮ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA

Grundfos SCALA1 – tai tyliai dirbantis „viskas viename“ slėgio kėlimo įrenginys su labai efektyviu varikliu ir hidrauline dalimi, skirtas buitinio vandens tiekimui ir nedidelėms komercinėms sistemoms. Integruotas „Bluetooth“ ryšys leidžia valdyti siurblį naudojantis „Grundfos GO Remote“ programėle ir į vieną sistemą sujungti du siurblius.

Tai reiškia, kad įrengimas ir pradinis paleidimas dar niekada nebuvo toks paprastas. „Grundfos GO Remote“ programėlė taip pat leidžia matyti siurblio aliarmus ir lengvai atlikti jo diagnostiką. Naudojantis programėle, galima tiesiog vietoje sugeneruoti ataskaitas ir išsiųsti jas elektroniniu paštu. Taip pat ši programėlė leidžia lengvai prisijungti prie sunkiai prieinamo siurblio nuotoliniu būdu.

 

VANDENS TIEKIMAS, SLĖGIO KĖLIMAS IR SISTEMOS VALDYMAS PAPRASČIAU!

SLĖGIO KĖLIMO ĮRENGINYS „VISKAS VIENAME“

„Viskas viename“ įrenginys – siurblys, variklis, diafragminis bakas, slėgio ir debito jutiklis, apsauga nuo sausosios eigos, valdiklis ir atbulinis vožtuvas – užtikrina optimalų slėgio kėlimą pagal poreikius ir išmanų siurblio valdymą.

 

ĮRENGIMAS IR PRADINIS PALEIDIMAS

SCALA1 įrengiamas greitai – tereikia prijungti vamzdžius, užpildyti siurblį vandeniu ir įjungti elektros maitinimą. Pradinis paleidimas atliekamas lengvai sukonfigūruojant siurblį tiesiogiai per siurblio valdymo skydelį. Sudėtingesniems nustatymams galima naudotis „Grundfos GO Remote“ programėle ir joje esančiu konfigūravimo vedliu.

 

INTEGRUOTAS „BLUETOOTH“ RYŠYS

Integruotas dvipusio ryšio modulis leidžia prisijungti prie siurblio su „Grundfos GO Remote“ programėle ir stebėti, valdyti bei diagnozuoti sutrikimus per išmanųjį telefoną. „Grundfos GO Remote“ programėlę galima atsisiųsti į bet kokį prietaisą su iOS arba „Android“ operacine sistema.

 

PAPRASTAS DVIEJŲ SIURBLIŲ VALDYMAS

Jei reikalingas didesnis debitas, jį galima lengvai užtikrinti įrengiant dviejų siurblių sistemą (pateikiami visi reikalingi priedai – tvirtinimo plokštelė, kabelis ir įvado bei išvado kolektoriai).
Sistema sukonfigūruojama naudojantis „Grundfos GO Remote“ programėlėje pateiktu konfigūravimo vedliu. Integruota kelių siurblių valdymo technologija leidžia lygiagrečiai sujungti du siurblius ir bendrai juos valdyti naudojant darbinio/pagalbinio siurblio režimą arba darbinio/rezervinio siurblio režimą. Dviejų siurblių sistema lengvai sukonfigūruojama per „Grundfos GO Remote“ programėlę, per kurią galima pasirinkti ir siurblių sukeitimo nustatymus.

 

SCALA1 – BET KOKIEMS VANDENS TIEKIMO POREIKIAMS

Buitinio vandens slėgio kėlimui skirtą SCALA1 galima naudoti ir vandens tiekimui iš ant stogo esančio bako, tarpinio bako ar požeminio bako. Jis taip pat puikiai tinka vandens tiekimui iš negilių (iki 8 metrų gylio) šulinių bei miesto vandentiekio slėgio kėlimui.

 

TINKAMAS VANDENS SLĖGIS NAMŲ ŪKYJE:

• namo čiaupuose ir dušuose;
• sodo ir vejos laistymui.

 

„SCALA1“ TAIP PAT YRA PUIKUS SLĖGIO KĖLIMO SPRENDIMAS NEDIDELĖSE KOMERCINĖSE SISTEMOSE, PAVYZDŽIUI:

• šiltnamiuose;
• laistymo sistemose;
• automobilių plovyklose;
• daržovių ir vaisių sandėliuose, parduotuvių skyriuose.

 

SCALA1 SLĖGIO KĖLIMO ĮRENGINIŲ TECHNINIŲ SPECIFIKACIJŲ DUOMENYS 

 

NUORODOS

Produktų techninių specifikacijų duomenis, kainas rasite kategorijoje „Automatinės vandens tiekimo sistemos elektroniniu valdymu”

Daugiau informacijos rasite žemiau pateiktoje brošiūroje ir gamintojo tinklalapyje

Grundfos Scala1 brošiūra lietuvių kalba

 

 

Video:

 

 

 

Kontaktų forma
×