+370 614 00229

2020.02.21

Automatinės kanalizacinės stotelės

PASKIRTIS

Automatinių kanalizacinių stotelių paskirtis – šalinti vandenį (nuotekas) iš  žemiau kolektoriaus lygio esančių virtuvės  kriauklių, klozetų, praustuvų, dušų ir bidė įrengtų rūsiuose, renovuojant ar modernizuojant esamus pastatus ir kurie yra nutolę nuo pagrindinio kanalizacijos vamzdžio taip, kad neįmanoma įrengti natūralaus nuolydžio. Įsivaizduokite nieko neribojamas projektavimo galimybes. Planuodami renovaciją ar naują statybą, dabar galite parengti dar geresnį projektą išdėstydami papildomas su vandens naudojimu susijusias patalpas ir įrangą kur tik norite, nebrangiai ir nesudėtingai. Jos suteikia galimybę įrengti tualetą, vonios kambarį, virtuvę ar skalbyklą bet kurioje individualių namų, butų, vasarnamių vietoje.

NEŠVARAUS VANDENS SIURBLIAI

Nešvarus vanduo – tai nuotekos neišvengiamos buityje ar komercinėje veikloje: plaunant indus ar patalpas, prausiantis ir skalbiant. Siūlome platų nešvaraus vandens siurblių asortimentą: tai idealus pasirinkimas atnaujinant namus ar biurą, nes kiekvienas siurblys – tai naujos komforto galimybės, nes bet kokioje pasirinktoje vietoje, netgi toli nuo esamo nuotekų vamzdyno ar žemiau jo, galima įrengti tokias patalpas, kaip virtuvės, virtuvėlės, skalbyklos, net dušinės ir vonios kambariai. Turėdami galimybę pumpuoti nešvarų vandenį, nenaudojant įprastinio vamzdyno, kuriuo skystis teka dėl Žemės traukos poveikio, bute ar biure neprivalėsite ardyti betono ar trukdyti kaimynų, nes nuotekų linijas galima paslėpti sienų ir lubų ertmėse.

SIURBLIAI SU SMULKINTUVAIS

Norint įrengti papildomą tualetą arba naują vonios kambarį, reikėtų naudoti siurblį su smulkintuvu. Smulkintuvas – tai greitaeigis variklis su ašmenimis susmulkinančiais organines medžiagas ir popieriaus atliekas iki tiršto skysčio, kurį galima pašalinti mažo skersmens vamzdynu. Siūlomi įvairūs siurblių su smulkintuvais modeliai suteikiantys galimybę atliekas surinkti iš 2, 3, 4 ar net 5 įrenginių. Atliekant remonto darbus, jie leidžia išvengti didelių statybos darbų, nes siurblius galima montuoti ant bet kokių užbaigtų grindų, net jeigu jos yra žemiau esamų nuotekų vamzdynų.

Pastaruoju metu gamintojai technologiškai iš esmės patobulino savo produktus: pagerėjo jų hidraulinis veiksmingumas, sumažėjo triukšmingumas, todėl tapo beveik nepastebima, kad tokia įranga sumontuota ir veikia.

SFA GAMINTOJO PRODUKTŲ PASIRINKIMO LENTELĖ

UAB “VANDENS SIURBLIAI” yra vieno iš automatinių kanalizacinių stotelių gamintojų – SFA atstovas Lietuvoje.  Ši SFA gamintojo produktų pasirinkimo lentelė ir brošiūra lietuvių kalba leis išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą: SFA produktai

Video:

 

Kontaktų forma
×