DAUGIAU KAIP 30 METŲ RŪPINAMĖS JŪSŲ RŪPESČIAIS DĖL VANDENS

UAB „Vandens siurbliai”- specializuota įmonė vandens siurblių pardavimuose ir serviso paslaugose. Nuo pat 1993 m. sėkmingai augame ir kaupiame patirtį, kuria dalinamės su mūsų klientais. Mes tiekiame, montuojame, remontuojame ir prižiūrime visą vandens ir nuotekų siurblių gamą visoje Lietuvoje. Mūsų veikla apima didmeninę ir mažmeninę prekybą buitiniais ir pramoniniais vandens siurbliais, jų priedais, siurblių serviso paslaugas, slėgio kėlimo sistemų ir automatikos gamybą.

Mūsų klientai – vandens tiekimo, pramonės, pastatų priežiūros įmonės, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai, didmeninės parduotuvės, montuotojai ir privatūs asmenys.

Sandėlyje visuomet palaikome virš 3 mln. Eur vertės siurblių įrangos atsargas, kad galėtume patenkinti įvairius gedimų skambučius. Ši įranga yra nuo labai didelių iki mažų siurblių tiek švaraus vandens, tiek nuotekų pramonės, taip pat siurblių valdikliai, vamzdynai, vožtuvai ir kitos komplektuojamos dalys.

 

VIETA LIETUVOJE

Mūsų įmonės būstinė įsikūrusi Šiauliuose, ten pat yra ir pagrindinės serviso dirbtuvės, parduotuvė ir įmonės atsargų sandėlis. Taip pat turime filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

 

KOMANDA

Mes esame 50 žmonių komanda, kurią sudaro pardavimų, serviso ir automatikos inžinieriai, produktų vadybininkai, elektromechanikai, el. variklių pervyniotojai, įrenginių surinkėjai ir administracija.

 

INFRASTRUKTŪRA

Turime 5 fizines pardavimų ir serviso vietas didžiausiose Lietuvos miestuose, todėl esame arti klientų.

Visada pasiruošusios 2 mobilios serviso komandos, dirbančios visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, su visa reikiama įranga geriamo vandens gręžinių sistemų remontui, įvairių siurblinių aptarnavimui. Greito reagavimo komanda problemų nustatymui ir smulkiam remontui. Sunkusis transportas įrengimų gabenimui.

 

PARTNERIAI

Atstovaujame pasaulyje pirmaujančius siurblių ir jų priedų gamintojus, tokius kaip GRUNDFOS, DAB, FRANKLIN ELECTRIC, GLOBAL WATER SOLUTIONS, LEO, STAIRS, SAER, AQUASKY, DRENO, ELECTROIL, FOURGROUP, ARGAL, CAFFINI, CAPRARI, CRI-MAN, PIONEER PUMP, PSH, ZUWA  ZENIT, CALPEDA, HERTELL, PENTAX ir t.t., todėl galime pasiūlyti įvairius siurblius, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

 

Mūsų verslo filosofija- suteikti klientui poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus vandens pumpavimo srityje.

Misija- vanduo be rūpesčių!

 

Kontaktų forma
×