DAUGIAU NEI 30 METŲ RŪPINAMĖS JŪSŲ VANDENS PROBLEMOMIS

 

UAB „Vandens siurbliai“– nuo 1993 metų sėkmingai dirbame ir kaupiame patirtį vandens siurblių pardavimo ir serviso paslaugų srityje. Mes tiekiame, montuojame, remontuojame ir prižiūrime visą vandens ir nuotekų siurblių asortimentą visoje Lietuvoje. Mūsų veikla apima tiek didmeninę, tiek mažmeninę prekybą buitiniais ir pramoniniais vandens siurbliais, jų priedais, siurblių serviso paslaugas, slėgio kėlimo sistemų ir automatikos gamybą.

Mūsų klientai yra vandens tiekimo įmonės, pramonės ir pastatų priežiūros įmonės, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai, didmeninės parduotuvės, montuotojai ir privatūs asmenys.

Sandėlyje visuomet palaikome didelę kiekį siurblių įrangos atsargų, kad galėtume patenkinti įvairius klientų poreikius čia ir dabar. Turime įrangą nuo mažų iki labai didelių siurblių tiek švaraus vandens, tiek nuotekų pramonės reikmėms, taip pat siurblių valdiklius, vamzdynus, vožtuvus ir kitas komplektuojamas dalis.

Vietos Lietuvoje– mūsų būstinė yra Šiauliuose, kur yra ir pagrindinės serviso dirbtuvės, parduotuvė bei įmonės atsargų sandėlis. Taip pat turime filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Komanda– esame apie 52 žmonių komanda, kurią sudaro siurblių pardavimų ir serviso inžinieriai, bei administracija.

Infrastruktūra– turime 5 fizines pardavimų ir serviso vietas didžiausiuose Lietuvos miestuose, todėl esame arti klientų. Visada pasiruošusios mobilios serviso komandos, dirbančios visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, su visa reikiama įranga geriamo vandens gręžinių sistemų remontui ir įvairių siurblinių aptarnavimui. Greito reagavimo komanda yra skirta problemų nustatymui ir smulkiam remontui. Turimas sunkusis transportas užtikrina įrengimų gabenimą.

Partneriai– atstovaujame pasaulyje pirmaujančius siurblių ir jų priedų gamintojus, tokius kaip GRUNDFOS, DAB, FRANKLIN ELECTRIC, GLOBAL WATER SOLUTIONS, LEO, STAIRS, SAER, AQUASKY, DRENO, ELECTROIL, FOURGROUP, ARGAL, CAFFINI, CAPRARI, CRI-MAN, PIONEER PUMP, PSH, ZUWA, ZENIT, CALPEDA, HERTELL, PENTAX ir kt. Todėl galime pasiūlyti įvairius siurblius, geriausiai atitinkančius jūsų poreikius.

Mūsų verslo filosofija yra orientuota į klientų poreikių tenkinimą, siūlant aukščiausios kokybės vandens siurblių ir serviso paslaugas. Mes siekiame tapti patikimu partneriu, kuris visada pasiruošęs suteikti profesionalius sprendimus ir pagalbą. Mūsų tikslas – ne tik parduoti produktą, bet ir užtikrinti ilgalaikį jo veikimą, prisidedant prie mūsų klientų sėkmės ir gerovės. Mes nuolat tobuliname savo žinias ir įgūdžius, kad galėtume pasiūlyti inovatyvius, efektyvius ir tvarius sprendimus vandens siurblių srityje.

Mūsų misija– vanduo be rūpesčių!

 

 

Kontaktų forma
×