JAU DAUGIAU KAIP 26 METUS MES RŪPINAMĖS JŪSŲ RŪPESČIAIS DĖL VANDENS

 

Nuo įmonės įsteigimo dienos 1993 m. vandens siurbliai ir jų automatizavimas yra mūsų veiklos šerdis. Šiuo metu įmonėje dirba 42 žmonės, specializuoti buitinių ir pramoninių vandens siurblių pardavimuose ir servise. Galime greitai pasiūlyti poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų veikla apima didmeninę ir mažmeninę prekybą buitiniais ir pramoniniais vandens siurbliais, jų priedais, siurblių serviso paslaugas, siurblių ir automatikos gamybą.

 

Atstovaujame pasaulyje pirmaujančius siurblių ir jų priedų gamintojus, tokius kaip GRUNDFOS, DAB, FRANKLIN ELECTRIC, GLOBAL WATER SOLUTIONS, LEO, STAIRS, SAER, AQUASKY, DRENO, ELECTROIL, FOURGROUP, ARGAL, CAFFINI, CAPRARI, CRI-MAN, PIONEER PUMP, PSH, ZUWA ZENIT, CALPEDA, HERTELL, PENTAX ir t.t., todėl galime pasiūlyti įvairius siurblius, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Mūsų klientai – vandens tiekimo, pramonės įmonės, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai, didmeninės parduotuvės, montuotojai ir privatūs asmenys.

Mūsų verslo filosofija- suteikti klientui poreikius atitinkančius pažangiausius, efektyviausius ar ekonomiškiausius sprendimus skysčių judinimo srityje.

Vanduo be rūpesčių– toks mūsų devizas.

PROFESIONALI KONSULTACIJA

Profesionali konsultacija ieškant optimalių sprendimų. Atvykite, paskambinkite ar atsiųskite užklausą – mes įsigilinsime į situaciją ir pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

 

Specializuojamės Namų ir Pramonės siurblių srityse: gręžinių giluminiai siurbliai, nuotekų siurbliai, siurblinės, drenažo siurbliai, šildymo sistemų siurbliai, aukšto slėgio, cheminiai, maisto, kuro siurbliai, benzininiai, dyzeliniai siurbliai, generatoriai siurbliams, maišyklės, priešgaisrinės stotys, dažnio keitikliai, apsaugos, valdymo pultai ir kita.

 

Siekdami kuo geriau patenkinti mūsų rinkos poreikius mes gaminame automatines vandens tiekimo sistemas iš ypatingai patikimų komponentų. Lanksti surinkimo sistema leidžia operatyviai reaguoti į rinkos poreikius. Siūlome didžiausią tokių sistemų asortimentą Lietuvoje. Aukštas patikimumas, žema kaina ir puikus servisas nulėmė mūsų sistemų populiarumą.

SPECIALIZUOTOS PARDUOTUVĖS

Specializuotos parduotuvės didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Čia rasite daug įvairių tipų vandens siurblių ir galėsite pasikonsultuoti dėl individualaus sprendimo Jūsų poreikiui

Kontaktų forma
×