KARJERA

Nuolat ieškome imlių ir motyvuotų profesionalų prisijungti prie mūsų komandos tiek pardavimo inžinieriaus, tiek serviso inžinieriaus pozicijoms. Jei esate pasiruošę iššūkiams ir norite dirbti dinamiškoje aplinkoje, kviečiame kandidatuoti.

UAB „Vandens siurbliai” yra lyderiaujanti įmonė, teikianti aukščiausios kokybės vandens siurblių sprendimus Lietuvoje. Mūsų misija – aprūpinti klientus patikimais ir efektyviais vandens tiekimo sprendimais, kurie atitinka jų poreikius ir lūkesčius. Mes siūlome platų vandens siurblių asortimentą, pritaikytą tiek buitiniam naudojimui, tiek pramonės reikmėms. Teikiame specializuotas serviso paslaugas. Mūsų patyrusi ir kompetentinga komanda visada pasiruošusi suteikti profesionalią konsultaciją ir padėti išsirinkti tinkamiausią produktą. Pasitikėdami UAB „Vandens siurbliai”, jūs renkatės kokybę, patikimumą ir inovacijas.

Jei esate pasiruošę prisijungti prie mūsų profesionalų komandos, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. paštu [email protected].

Mes laukiame jūsų kandidatūrų ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo!

 

 

 

 

 

 

Kontaktų forma
×