Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2020.02.21

Cirkuliaciniai siurbliai

Mažo energijos suvartojimo elektroniniai cirkuliaciniai siurbliai GRUNDFOS, DAB, WITA naudojami šildymo, kondicionavimo, saulės kolektorių sistemose.  Cirkuliacinis siurblys, tai viena iš siurblių rūšių, kuri naudojama uždarame kontūre. Dažniausiai naudojami šildymui ar buitinio karšto vandens paskirstymui – tiekimui, taip pat naudojami vėdinimo sistemose. Vanduo ar kitas skystis teka į radiatorius ar grindinį šildymą. Cirkuliacinio siurblio valdymas galimas su įvairiais termostatais ar valdikliais (siurblių įjungimui, išjungimui ir kitoms funkcijoms kaip antiužšalimo ar apsauga nuo siurblio užsistovėjimo). Paprastai yra montuojami katilinėse arba kitose uždarose patalpose, kurios apsaugotos nuo atmosferinio poveikio.

Dėl ES energetinės direktyvos rinkoje daugiausiai siūlomi tik elektroniniu būdu valdomi cirkuliaciniai siurbliai.  Jie, nuo jau seniai įprastų trijų greičių siurblių, skiriasi ne tik ženkliai mažesniu elektros energijos suvartojimu, bet ir turi nemažai papildomų funkcijų. Pagrindinis jų privalumas – naudojant elektroninį cirkuliacinį siurblį, galima sureguliuoti šildymo sistemą taip, kad vienodai šiltų visi šildymo elementai (tolimiausi radiatoriai ar ilgiausi grindinio šildymo žiedai).

Esminiai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, renkantis cirkuliacinį siurblį šildymo sistemoms:

• šildymo plotas, šildymo sistemos tipas, vamzdžių skersmuo ir bendras ilgis;
• elektros energijos sąnaudos (vienas svarbiausių rodiklių). Cirkuliacinis siurblys – buitinis prietaisas, kuris dažnoje sistemoje dirba dieną naktį visą šildymo sezoną. Statistiškai elektroniniai siurbliai suvartoja vos 10-20% to elektros kiekio, kurį suvartoja neekonomiski 3-jų greičių siurbliai;
• siurblyje integruotos apsaugos ir klaidų rodymas;
• nuorinimo funkcija ir pakeitimo ypatumai;
• kitos funkcijos (elektros vartojimo rodmenys, atsiblokavimo funkcija, tikslaus kėlimo aukščio parinkimas ir pan.).

 

 

 

Daugiau informacijos apie elektroninių cirkuliacinių siurblių ypatybes ir naujoves rasite Grundfos gamintojo buklete.

Kontaktų forma
×