Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2021.04.06

CRI-MAN siurblys su dvigubo smulkinimo sistema (kapokle)

Cri-Man gamintojo mėšlo/srutų smulkinimo (kapojimo) siurbliai garsėja visame pasaulyje dėl savo aukštos kokybės konstrukcijos ir patikimumo.

Dviguba pjaustymo sistema
Pirmąją pjaustymo sistemą sudaro du chromuoto plieno ašmenys, pritvirtinti prie siurblio įvado. Spiralinis pjaustymo mechanizmas pagamintas iš aukštos kokybės ketaus ir pritvirtintas prie variklio veleno. Abi medžiagos yra specialiai sukietintos. Sukdamasi 1750 apsisukimų per minutę greičiu smulkinimo sistema atlieka daugiau kaip 170 pjūvių per sekundę!

Dviguba pjaustymo sistema
Antrąją smulkinimo sistemą sudaro pjovimo plokštė pagaminta iš specialaus aukštos kokybės sukietinto ketaus.

Dvigubas mechaninis sandariklis
Silicio karbido ir grafito-keramikos mechaniniai sandarikliai.

Temperatūros zondo davikliai
Dvigubi šiluminiai davikliai, įrengti statoriuje, apsaugo nuo elektros variklio perkaitimo ir prailgina jo eksploatavimo laiką.

Drėgmės daviklis (pagal užsakymą)
Alyvos kameroje įmontuotas drėgmės daviklis, kuris užtikrina, kad būtų išvengta siurblio gedimo dėl skysčio nutekėjimo į kamerą sandariklio pažeidimo atveju.

Aukšto efektyvumo hidraulika

Hidraulika užtikrina aukštą efektyvumą (iki 77%) , efektyviai pjaustant ir tuo pačiu apsaugant nuo siurblio užsikimšimo. Duomenys pagal UNI EN ISO 9906 standartą.

 

Specialaus antikorozinio padengimo ir ATEX versijos

Pagal poreikį panardinami siurblių modeliai PTS-65/80/80N/100/150 gali būti padengiami specialia chemine danga, kuri apsaugo paviršių, besiliečiantį su agresyviais skysčiais. Šį apdorojimą galima atlikti visam siurbliui („NT“ versija) arba tik pjaustymo sistemai („NP“ versija). Apdorojimas apima paviršių padengimą specialia chemine nikelio danga, kuri apsaugo siurblio paviršius nuo sąlyčio su rūgštiniais skysčiais. Tokiu būdu padengti siurbliai  naudojami skysčiams, kurių pH yra rūgštinis, pvz., iš siloso išgaunamam filtratui biodujų įrenginiuose arba organinėms kietųjų komunalinių atliekų dalims ir kt.

• Dangos storis: 50 mikronų
• Kietumas: 48 HRC
• Puikiai sukimba su pagrindine medžiaga

Taip pat pagal užsakymą galimos siurblių su dviguba pjaustymo sistema ir  sprogiai aplinkai Atex Ex II 2G Ex db IIB T5 Gb – Ex h IIB T5 Gb pritaikytos versijos.

 

Video:

Kontaktų forma
×