+370 614 00229

2020.02.21

Fontanų siurbliai

Fontanas sode suteikia aplinkai žavesio, todėl tie, kurie nuolat ieško naujų dizaino sprendimų, dažnai nusprendžia pasirūpinti fontano įrengimu savo kieme. Tuomet reikalingi fontano siurbliai, specialiai sukurti vandens recirkuliavimui fontanuose ir tvenkiniuose, užtikrinantys vandens tiekimą ir leidžiantys mėgautis įspūdingais vaizdais.

PASIRINKIMO YPATUMAI

• Vandens temperatūros intervalas: nuo 0° C iki +35° C.
• Siurbiamas skystis: švarus vanduo be pluoštinių medžiagų.
• Maksimalus fontano aukštis. Tai vienas svarbiausių aspektų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, kadangi nuo jo iš dalies priklausys ir fontano išvaizda. Iš anksto turėtumėte apgalvoti, kur šį prietaisą statysite ir kokia srovė Jums bus reikalinga – dažnai tai priklauso nuo asmeninių poreikių ir pačios aplinkos, todėl tik Jūs patys galėsite nuspręsti, koks variantas bus tinkamiausias. Atkreipkite dėmesį, kad vandens siurbliai fontanui yra su laidu, tad vertėtų atsižvelgti į jo ilgį – tik tuomet galėsite būti tikri, kad jį pavyks pajungti išvengiant bet kokių nesklandumų.
• Be jau minėtų parametrų, šie prietaisai taip pat skiriasi savo dydžiu, našumu ir purkštuvo antgalių skaičiumi. Didesnis našumas užtikrins spartesnį vandens tiekimą, o skirtingi antgaliai leis mėgautis įvairesniais fontano vaizdais.

Video:

Kontaktų forma
×