+370 614 00229

Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2020.02.21

Giluminiai siurbliai gręžiniams

Giluminių gręžinių siurblių paskirtis yra pakelti vandenį į paviršių iš didelio gylio ir per vandens tiekimo sistemą tiekti jį vartotojams.  Taip pat gali būti naudojami vandens tiekimui iš  šulinių, baseinų, telkinių ir rezervuarų. Kiekvienas jų pritaikomas pagal skirtingus poreikius, todėl renkantis siurblį, svarbu atsižvelgti į tokias savybes, kaip siurblio atsparumas smėlio priemaišoms, papildoma apsauga ir kiti techniniai parametrai.

Gręžinių giluminiai siurbliai skirti siurbti neagresyvius be mechaninių priemaišų skysčius, kurių PH dydis 6,5 – 8,5. Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į gyvenamuosius namus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo. Siekiant vandeniu aprūpinti namų ūkį, gręžiniuose montuojami siurbliai – daugiapakopiai cilindro formos 3-4″ (75-100mm) skersmens.

 

NAUDOJIMO SRITYS

• Geriamojo vandens tiekimui iš gręžinių
• Komunalinio ir pramoninio vandens tiekimui
• Drėkinimui, laistymui ir kitiems žemės ūkio poreikiams
• Gaisro gesinimo sistemoms
• Vandens slėgio didinimo sistemoms

 

KONSTRUKCIJA IR YPATYBĖS

Giluminį siurblį sudaro dvi tarpusavyje sujungtos pagrindinės dalys – turbina ir elektros variklis (vienfazis arba trifazis).  Tokia konstrukcija – leidžia turėti standartinių galių variklius ir pagal poreikį (našumas/slėgis) tokiems varikliams galima parinkti atitinkamas turbinas (hidraulikas). Tokia dviejų dalių konstrukcija palengvina servisą ir prailginą bendrą investicijos tarnavimo, o esant gedimui, leidžia keisti tik pusę įrenginio.

Vandens siurblio (turbinos) korpusas ir darbinės dalys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Varikliai gaminami iš nerūdijančio plieno.

Turbinos gaminamos pagal aukščiausius standartus, siekiant užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą, aukštą kokybę, patikimą konstrukciją ilgam tarnavimo laikui. Turbinų darbo ratai dažniausiai gaminami iš:

• plastiko (norylas, polikarbonatas, poliamidas);
• korozijai ir dilimui atsparaus nerūdijančio plieno AISI 304, AISI 316.

 

GILUMINIŲ SIURBLIŲ GRĘŽINIAMS YPATUMAI

Didelis efektyvumas. Tinkamai parinkus siurblį, taupomos eksploatacinės išlaidos
Užima nedaug vietos. Variklis ir turbina sujungti vertikaliai, todėl labai maži gabaritai
Įmontuotas atbulinis vožtuvas. Jis įmontuotas viršutinėje siurblio dalyje tam, kad apsaugotų siurblį nuo hidraulinių smūgių
Įvairios kombinacijos. Lankstumas sujungiant įvairaus našumo ir kėlimo aukščio turbinas su varikliais pagal kliento poreikį
Jokio aplinkos teršimo. Turbina ir variklis pagaminti iš nerūdijančio plieno, geros antikorozinės savybės
Mažas triukšmas. Siurblio komplektas yra panardinamas, todėl skleidžiamas triukšmas labai mažas

 

AUKŠTO EFEKTYVUMO SISTEMOS (HES)

Franklin Electric giluminiai siurbliai su pastovaus magneto varikliu (HES) – didelis žingsnis efektyviam elektros sąnaudų taupymui gręžiniuose. Franklin Electric  gamina 4″, 6” ir 8” gręžinių giluminių siurblių variklius su pastovaus magneto rotoriais. Šis gamintojas siūlo pilnai paruoštą sistemą vandens pakėlimui iš gręžinių, kuri vadinama HES (High Efficiency System), t.y. aukšto efektyvumo sistema. Tokios sistemos įdiegimas priklausomai nuo darbo sąlygų, sutaupo elektros energijos sąnaudas nuo 12% iki 50%, lyginant su įprastu nauju asinchroniniu varikliu, veikiančiu kartu su dažnio keitikliu. HES sistemą sudaro sinchroninis panardinamas 304SS NEMA variklis (3000 aps/min) su kintamo dažnio pavara ir elektros išvado filtru. Kad lengviau suprastume kas tai yra, norėtume išskirti du pagrindinius šios sistemos privalumus – tai beveik plokščia variklio efektyvumo kreivė ir variklio efektyvumo padidėjimas 12% (cos fi siekia net 0,99). Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapio naujienose ir 4″ Aukšto Efektyvumo Sistema.

 

 

Giluminio siurblio veikimo principas parodytas šiame video įraše:

 

Mūsų tinklalapio žinyne rasite atsakymus į šiuos klausimus (paspauskite ant nuorodų):

– Giluminio siurblio parinkimas gręžiniui

– Giluminio siurblio su slėgio rele montavimo schema

– Kodėl gali sugesti panardinamo siurblio variklis

– Slėgio relės reguliavimas

 

 

Kontaktų forma
×