Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2020.07.15

Global Water Solutions gamintojo atsakymai į klausimus dėl OneStop Plus sistemos naudojimo kalkių šalinimui

 

Kas yra „OneStop Plus“?

„OneStop Plus” užpatentuota technologija, kitaip dar vadinama kristalizavimu pagal šabloną. Tai ekologiška vandens valymo technologija, kuri katalizinės reakcijos dėka neleidžia susidaryti kalkėms. Skirta apsaugoti katilus ir vandens šildytuvus, komercinius ir buitinius prietaisus, dušo galvutes, vandentiekio komponentus, siurblius, vamzdžius, vožtuvus, solenoidus ir kt.
Tai yra labai efektyvi alternatyva įprastiems vandens minkštintuvams. Nepriklausomai įrodyta, kad jie yra vienodo veiksmingumo, tačiau be naudojimo apribojimų. Tais pačiais nepriklausomais vertinimais, elektrinių / magnetinių vandens minkštintuvų efektyvumas sudaro tik 50%.

 

Kaip tai veikia?

Kristalizavimo pagal šabloną technologija neleidžia susidaryti kalkėms, paverčiant ištirpusius kietus mineralus į fizinius, bet nekenksmingus, mikroskopinius kristalus, vykstant katalizinei reakcijai valomame vandenyje. Šie kartą sukurti kristalai keliauja per vandentiekio sistemą ir įrenginius koloidinėje suspensijoje – jie neprilimpa prie paviršių, o tai neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.

 

Ką daryti, jei kyla kieto vandens ir kalkių susidarymo problemos?

Vienas paprastas sprendimas … Įdiekite „OneStop Plus“ sistemą.

 

Ar “OneStop Plus” sistema pašalins esamus kalkių darinius?

Taip, laipsniškas procesas pašalins esamus kalkių darinius.

 

Ar „OneStop Plus“ skiriasi nuo vandens minkštintuvo?

Taip … be abejo. Technologija paremta specialios terpės sukūrimu, kur katalizinė reakcija paverčia ištirpintą kietą mineralinį kalcio karbonatą (CaC03) netirpiais mikroskopiniais kristalais, kurie nesudaro kalkių. Šis procesas nepašalina iš vandens naudingų mineralų – kalcio ir magnio, tačiau saugiai ir stabiliai juos išlaiko vandenyje, kas naudinga sveikatai ir turi tarptautinius geriamojo vandens saugos sertifikatus. Vandens minkštintuvai veikia visiškai kitokiu principu. Naudojami jonų mainų principai, kad iš vandens pašalinti kalcio ir magnio jonus ir pakeisti juos natrio jonais. Vandens minkštintuvas neracionaliai naudoja vandenį, jo veikimui užtikrinti reikalinga reguliariai papildyti druska ir išpilti sūrymo teršalus į kanalizaciją. Paprastai nerekomenduojama gerti suminkštinto vandens, todėl papildomai reikia įrengti geriamo vandens tiekimo šaltinį.

 

Ar „OneStop Plus“ skiriasi nuo elektromagnetinio nukalkintojo?

Taip. Elektriniai / magnetiniai nukalkintojai ar vandens minkštintuvai pasižymi mažu efektyvumu (paprastai apie 50%), o poveikis apdorojamam vandeniui yra ribotas. Bet koks šių prietaisų poveikis paprastai trunka tik apie 24–48 valandas.

 

Kokios srityse gali būti naudojama „One Stop Plus“?

Šis sąrašas yra labai ilgas …. Visiems praktiniams tikslams, bet kuriai naudojimo sričiai, kuriai reikia apsaugos nuo problemų, kurias sukelia kalkių nuosėdų kaupimasis, kitaip tariant, kur tik yra kietas vanduo. “OneStop Plus” pasižymi savybėmis, kuriomis jis yra paprasčiau geresnis, nei bet kuris kitas rinkoje esantis minkštintuvas, kai atsižvelgiama į visus veiksnius … didžiausias efektyvumas – maži eksplotavimo kaštai – praktiškai nereikia priežiūros – ekologiškas. Panaudojimas apima katilus ir vandens šildytuvus, ledo gamybos aparatus, kavos aparatus, dušo galvutes, komercinę skalbimo įrangą, atvirkštinės osmoso membranos apsaugą, laistymo sistemas ir t.t… Nerekomenduojama jo naudoti uždaro ciklo sistemose, jei jos „neištuštinamos“ arba į jas nepridedama cheminių medžiagų, tokių kaip fosfatas.

 

Kokios yra “OneStop Plus” darbo sąlygos?

Apskritai miesto vandentiekio tiekiamas vanduo nekelia jokių iššūkių “OneStop Plus” sistemoms. Nebūtina tikrinti vandens kietumo. Sistemas rekomenduojama sumontuoti pastato vandentiekio įvado taške arba naudojimo vietoje, kur reikia apsaugoti atskirą mašiną ar prietaisą. Baziniai sistemų modeliai sukurti, atsižvelgiant į maksimalų naudojamo vandens poreikį , didelio našumo sistemos įrengiamos dideliuose viešbučiuose, ligoninėse, mokyklose ir kt., tai yra atsižvelgiant į didžiausio srauto poreikį. Kai kuriose komunalinio vandens tiekimo sistemose gali būti nuosėdų, tokiu atveju rekomenduojama atlikti paprastą išankstinį (mechaninį) filtravimą.)

 

Ar „OneStop Plus“ apdoros gręžinio ar šulinio vandenį?

Taip, bet tikriausiai reikės kai kurių išankstinio filtravimo ar kitokio apdorojimo elementų (pavyzdžiui, pašalinti geležį ir manganą). Būtina vandens cheminė analizė.

 

Ar lengvas sumontavimas?

Visos „OneStop Plus“ sistemos yra lengvos ir kompaktiškos, reikalaujančios mažai vietos ir tik dvi vandens jungtys – viena „IN“ ir „OUT“. Joms nereikia elektros jungčių ir nereikia įrengti antrinės vandens tiekimo sistemos, skirtos geriamajam vandeniui ar kanalizacijai. Visos „OneStop Plus“ sistemos yra su srauto apvedimu, kad būtų lengva pakeisti kasetę ar rezervuaro terpę. Ši savybė reiškia, kad aptarnaujant sistemą, vandens tiekimas nenutrūksta. Esant iki 32 litrų per minutę srautui, pajungimai – 3/4″ arba 1“ , iki 114 l/min – pajungimai 1″ arba 1,25“. Esant didesniam našumui – 2“. Visas instrukcijas galite rasti pateiktuose diegimo, naudojimo ir priežiūros vadovuose.

 

Kokios priežiūros reikia „OneStop Plus“?

Beveik jokios priežiūros nėra. Tiesiog kasetę ar laikmeną keiskite pagal įprastą priežiūros grafiką.

 

Kaip dažnai keičiamos kasetės?

Kasetes rekomenduojama pakeisti po vienerių metų, kai vanduo naudojamas maisto ruošimui. Po 2 metų buitinėms reikmėms ir po 3 metų rezervuarų sistemoms.

 

Kas daro „OneStop Plus“ tokį ekologišką?

• Ženkliai sumažinamas šildymo energijos suvartojimas ten, kur nėra apsaugos ar neveiksmingos apsaugos
• Aukšto efektyvumo apsauga palaiko aukštą efektyvumą katiluose ir vandens šildytuvuose
• Nereikalinga jokia energija sistemos veikimui – veikia tik esant vandens slėgiui.
• Nešvaistomas vanduo
• Neišpilamas sūrymas
• Nenaudojama druska ar chemikalai

 

Kaip “OneStop Plus” padeda sutaupyti energiją?

Kai ant šilumokaičių ir kaitinimo elementų, tokių kaip panardinamieji šildytuvai, susidaro kalkių sluoksnis, pastarasis „izoliuoja“ paviršius ir žymiai sumažina šilumos perdavimo efektyvumą. Daugiau energijos išeikvojama perniek, kai katilo ar vandens šildytuvo šilumos jutikliai yra padengti kalkėmis. Izoliacinis efektas neleidžia tiksliai matuoti vandens temperatūros ir rodo klaidingus žemus rodmenis. Katilas „mano“, kad vanduo nėra pakankamai karštas (net jei jis iš tikrųjų yra) ir veikia toliau, kol jutiklis suveiks ir jį išjungs.

 

Ar šiam produktui yra daugiau vandens cheminės sudėties apribojimų?

Vienintelis dalykas, susijęs su vandens cheminės sudėties apribojimais – tai kad nėra vandens maksimalaus kietumo ribos. Iš principo “OneStop Plus” sistemai “patinka” kietas vanduo, kuo jis kietesnis, tuo geriau. Problema gali slypėti tame, jei vis dar yra likusių mineralų vandenyje, kuris kaitinamas garuoja nuo paviršių arba vandens cirkuliacija trunka ilgai. Gamintojas riboja vandens kietumą iki 1200 ppm, nes apart vandens kietumo, reikia žinoti kokių elementų dar yra vandenyje, pavyzdžiui, geležies ar mangano. Todėl būtina vandens cheminė analizė.

 

Kas nutiks, jei geležies bus 0,5 mg/L?

Eksploatavimo laikas grindžiamas EPA ir ES rekomendacijomis, apibrėžiančiomis metalų koncentracijų dydžius , taigi, jei jos viršijamos, galime tikėtis sutrumpėjusio gaminio tarnavimo laiko. Dėl per didelės vandenyje esančios geležies koncentracijos kasetė bus užteršta, todėl jos spalva pasikeis į oranžinę / raudoną spalvą. Tokiomis sąlygomis, kai metalų nėra, laikmena gali tarnauti daug ilgiau. Apskritai, metalų koncentracijos vandenyje kiekis, kurį leidžiama naudoti visame pasaulyje, nesukeltų kasetės netinkamumo naudoti greičiau nei 3 metus įprasto naudojimo metu.

 

Brošiūra lietuvių kalba – Dažnai užduodami klausimai dėl OneStop Sistemos

Nuoroda į OneStop Plus produktus

Kontaktų forma
×