Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2020.02.21

Nuotekų siurblinės namams

Nuotekų siurblinės naudojamos buitinių ir lietaus nuotekų kaupimui ir išsiurbimui. Jos labai dažnai naudojamos nuosavuose namuose kaip tarpinis mazgas, kuris reikalingas prieš pat išpumpuojant visas nuotekas į centrinę kanalizacijos trasą. Šis įrenginys dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai nėra savitakinės sistemos ir namas, koks nors sanitarinis prietaisas ar visas sanitarinis mazgas yra žemiau savitakinės nuotekų linijos. Nuotekų siurblinės talpoje įmontuotas siurblys (siurbliai) susikaupusias nuotekas perpumpuojama ir perkelia į pagrindinį vamzdį. Tai leidžia greitai ir tinkamai apdoroti nuotekas, taip išvengiant aplinkos užterštumo. Įrenginiai skiriasi ne tik savo talpa, bet ir pasižymi skirtinga galia, našumu ir slėgiu. Renkantis talpos dydį, siurblius ir kitus parametrus, vertėtų įvertinti nuotekų kiekį, jų rūšį, atstumą iki centrinės kanalizacijos trasos ir aukščių skirtumus.

Nuotekų siurblinės – kompleksinis sprendimas nuotekoms pašalinti iš objekto, kai jos savitaka negali patekti į centralizuotą kanalizacijos sistemą. Siurblinę sudaro rezervuaras, vienas ar du panardinami siurbliai ir automatinė valdymo sistema.

Priklausomai nuo įdiegto siurblinėje siurblio tipo, sistema gali būti naudojama įvairaus lygio taršos nuotėkoms pašalinti.

AUTOMATINĖS KANALIZACINĖS STOTELĖS

Šio tipo kanalizacijos įrenginį sudaro rezervuaras, jame jau įmontuotas siurblys bei valdymo automatika. Jas galima įrengti vonios/tualeto kambariuose ar kitose uždarose patalpose, kad būtų galima išsiurbti iš  įvairių kanalizacijos įrenginių sutekančius skysčius (iš virtuvės kriauklių, indaplovių ir skalbimo mašinų, dušų ir kt.). Buitinės automatinės kanalizacinės stotelės su pjaustymo peiliais prie siurblio įleidimo angos gali siurbti fekalines nuotekas ir paprastai įrengiamos už unitazo.

Norint siurbti didelį kiekį nuotekų iš daugelio taškų, įskaitant iš kelių tualetų, naudojamos profesionalios kanalizacinės sistemos.

SIURBLINĖS

Automatinę siurblinę sudaro plastikinis rezervuaras, į kurį sumontuojamas reikalingų parametrų nuotekų siurblys (-iai), kuris įsigyjamas atskirai, valdymo pultas. Talpa gali būti gana didelė, o kai kurie modeliai leidžia vienu metu įrengti du siurblius – darbinį ir rezervinį .

Šiuo atveju, pagal poreikį galima pasirinkti rezervuaro talpą, įmontuojamo siurblio tipą ir galią.

Kontaktų forma
×