2022.04.15

Reikia pagalbos renkantis vandens siurblį (sistemą) namams?

 

Vandens tiekimo, slėgio kėlimo siurblio ar automatinės sistemos modelio ir dydžio parinkimo patarimai

Parinkti vandens tiekimo – slėgio kėlimo siurblį ar automatinę sistemą tipinių gyvenamųjų namų vandens tiekimo sistemoms gana paprasta. Tačiau, jei sistema yra nestandartinė, siurblio parinkimas reikalauja įvertinti visus faktorius, galinčius įtakoti sklandų vandens tiekimą ir jo kėlimo aukštį toliausiai ir aukščiausiai nutolusiame vartojimo taške. Pateikiame keletą patarimų.

 

Parinkimas tipinei sistemai

Kad išsiaiškintumėte, kokio tipo ir dydžio siurblio (automatinės sistemos) reikia, atsakykite sau į šiuos klausimus:

 • Kokio tipo siurblys numatomas įdiegti: panardinamas ar statomas sausai?
  – Reikia panardinamojo siurblio šuliniui ar gręžiniui, o gal sausai įrengiamo siurblio ar automatinės tiekimo sistemos vandens tiekimui iš šulinio ar slėgio kėlimui iš centralizuotos vandentiekio sistemos?
 • Koks yra vandens šaltinis?
  – Vandentiekis, šulinys, gręžinys, tarpinis bakas, talpa ar lietaus vanduo?
 • Kiek vandens bus naudojama?
  – Kiek namuose įrengtų vandens čiaupų? Kiek aukštų name? Ar įrengta laistymo sistema?
 • Kokie yra šeimos pageidavimai dėl komforto lygio?
  – Ar jie nori pastovaus slėgio užtikrinamo komforto (sistema su dažnio keitikliu), ar pakanka įprastinio pastovių apsukų slėgio kėlimo siurblio (mechaninis valdymas su slėgio rele)?
 • Koks siurblio skleidžiamas triukšmas yra priimtinas vartotojams?
  – Kokios savybės ir privalumai tenkina jų poreikius?
 • Siurblyje (sistemoje) integruotos apsaugos ir jo valdymas bei kontrolė?

– Valdymas ir kontrolė esant šalia siurblio ar visų funkcijų valdymas ir stebėsena nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį?

UAB „Vandens siurbliai“ vandens tiekimo ir slėgio kėlimo siurblių asortimentas leidžia rinktis įvairaus lygio funkcionalumą, atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir pageidavimus.)

Tipinės sistemos atveju galite išsirinkti mūsų produktus:

 

Žemiau pateiktose nuorodose rasite atsakymus į daugumą Jums kylančių klausimų:

 

Parinkimas netipinei sistemai

Didesnio pastato ar netipinės sistemos atveju reikia atsižvelgti į visus slėgio kritimo veiksnius, tokius kaip vamzdžių ilgis, jų skersmuo ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti, įvado filtrai, atbuliniai vožtuvai ir t.t… Tai reiškia, kad reikia apskaičiuoti maksimalų reikalingą slėgį, rasti darbo tašką ir pagal jį parinkti atitinkamą produktą.

Reikia pagalbos? Jei reikia pagalbos parenkant siurblį tiek tipinei ar netipinei sistemai, mūsų įmonės specialistai gali Jums padėti. Apsilankykite UAB „Vandens siurbliai“ tinklalapyje adresu: https://siurbliai.lt/kontaktai/komanda/ , atsiųskite mums užklausos formą arba atvykite į fizines parduotuves, esančias didžiuosiuose Lietuvos miestuose: https://siurbliai.lt/kontaktai/

 

 

Kontaktų forma
×