+370 614 00229

Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2020.12.07

Standard talpų siurblių (vamzdžių ir variklių) greito parinkimo lentelė

Žemiau esančioje lentelėje pateikiami STANDARD PUMP EUROPE A/S gamintojo talpų vamzdžių (siurblių) ir elektros variklių modelių techniniai duomenys ir savybės. Atsižvelgiant į pumpuojamos terpės chemines ir fizines savybes (klampumą, temperatūrą, cheminę sudėtį), galima pasirinkti optimalų komplektą –  geriausiai su pumpuojama terpe suderinamą vamzdžio medžiagą ir priklausomai nuo terpės klampumo – elektros variklį. Visų medžiagų vamzdžių (siurbliai) ir variklių modeliai tarpusavyje sujungiami analogiškai, o tai užtikrina didelį skaičių skirtingo siurblio išpildymo ir variklio galios komplektų tinkamų pumpuoti skirtingus skysčius. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad siurbiant lengvai užsiliepsnojančius ar degius produktus arba dirbant pavojingoje aplinkoje, kartu su sprogimui atspariu varikliu reikia naudoti nerūdijančio plieno (serijos SP-6600/6700 arba SP-7600/7700) siurblį.

 

  • PP – Polipropilenas. Termoplastinis propileno (propeno) polimeras.
  • CPVC – Chloruotas polivinilo chloridas. Chlorintas polivinilchloridas (CPVC, CPVC arba PVCC, dar kitaip perchlorovinilo derva) yra termoplastikas, gaunamas chlorinant polivinilchloridą (PVC).
  • PVDF – fluoroplastinis, fluoro turintis polimeras – vinilidenfluorido polimeras.

 

Gamintojo Standard Pump Europe A/S talpų siurblių ir siurbiamų terpių cheminio suderinamumo lentelė Standard-Pump-Chemical-Capatability-Guide

ĮSPĖJIMAS: Lengvai užsiliepsnojantys ir (arba) degūs skysčiai lentelėje pažymėti geltonai. Siurbdami lengvai užsiliepsnojančius ir (arba) degius skysčius, naudokite tik sprogimui atsparius variklius, tinkamus metalinius siurblio vamzdžius, išleidimo žarną. Talpykla ir siurblys turi būti tinkamai įžeminti ir sujungti (naudojant įžeminimo laidų rinkinius), kad būtų išvengta statinės iškrovos ir kibirkščių, galinčių sukelti elektros šoką, gaisrą ar sprogimą.

Kontaktų forma
×