Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  ALFA LAVAL

  3 pagrindinės technologijos

  „Alfa Laval“ veiklos esmė – trys pagrindinės technologijų sritys: šilumos perdavimas, separacija ir skysčių valdymas. Visos trys daro didelę įtaką pramonės įmonėms, o „Alfa Laval“ savo techninės kompetencijos sferose pirmauja pasaulinėse rinkose.

  9 klientų segmentai

  „Alfa Laval“ rinkos orientacija pastaraisiais metais sustiprėjo, sukūrus devynis klientų segmentus. Siekiant išskirtinio dėmesio klientui, šie segmentai dalijami į tris padalinius – procesų technologijų, įrangos ir jūrų pramonės įrangos – kurie vykdo rinkodarą ir parduoda produktus specifinėms klientų grupėms.

  100 valstybių

  „Alfa Laval“ produktai parduodami maždaug 100 valstybių, iš kurių 50 turi savo pardavimo organizacijas. Bendrovė turi 28 stambiias gamyklas (15 Europoje, 8 Azijoje, 4 JAV ir 1 Lotynų Amerikoje).
  18 000 darbuotojų

  „Alfa Laval“ visame pasaulyje šiuo metu turi daugiau nei 18 000 darbuotojų. Dauguma jų dirba Švedijoje, Danijoje, Indijoje, Kinijoje, JAV ir Prancūzijoje.

  Daugiau nei 130 veiklos metų

  Gustafas de Lavalis buvo technikos genijus, tarp kurio išradimų – centrifuginis separatorius ir pirmoji funkcinė garo turbina. Per savo gyvenimą jis užregistravo 92 patentus ir įkūrė 37 bendroves. 1883 metais jis su savo partneriu Oskaru Lammu Jr. įkūrė bendrovę „AB Separator“ – šių dienų „Alfa Laval“ pirmtakę.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina