Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  COELBO

  COELBO buvo įkurta 1988 m., vadovaujantis verslo filosofija, pagrįsta novatoriška dvasia ir pradiniu tikslu sukurti naują elektroninį įrenginį (tarptautiniu mastu patentuotą), pagrįstą nauja automatinio buitinių elektrinių siurblių valdymo sistema, kurios veikimo principas – siurblio įjungimas sumažėjus slėgiui iki nustatytos vertės ir išjungimas, kai nutrūksta vandens srautas arba pasiekiama nustatyto slėgio vertė. Ši technologinė naujovė, pagrįsta elektronika, iš esmės leidžia atsisakyti tradicinių slėgio jungiklių ir slėginių indų, taip padidinant sistemos patikimumą ir suteikiant vandens tiekimo tinklui didesnį stabilumą ir pastovų slėgį. Ši naujovė greitai buvo priimta pasaulinėje rinkoje, o šiais laikais ji pasipildė naujais produktais, kurių veikimas paremtas tuo pačiu principu. COELBO sukūrė keletą modelių, kurie sudaro svarbiausią nuo slėgio ir srauto priklausomų prietaisų asortimentą rinkoje, kuris vadinamas Pressflow Tech asortimentu.

  Pažangi ir nuolatinė COELBO įgyta patirtis ir žinios leido sukurti naujas Hi Tech sistemas ir įrenginius su sudėtinga technine įranga ir specifine bei išmaniąja programine įranga, pagrįstas kintamo dažnio pavarų (dažnio keitiklių) principu ir integruotomis visų rūšių funkcinėmis apsaugomis, pasižyminčiomis energijos vartojimo efektyvumu, slėgio stabilumu ir visų jų funkcijų patikimumu. Platus asortimentas siūlo visų tipų tvirtinimą, pavyzdžiui, SPEEDMATIC seriją, skirtą tiesiogiai montuoti ant elektrinio siurblio hidraulinės dalies, SPEEDBOARD, skirtą tiesiogiai montuoti ant elektros variklio, arba SPEEDBOX, skirtą nepriklausomam tvirtinimui prie sienos.

  Be aukščiau aprašytų modelių, COELBO sukūrė naują Smart Tech prietaisų ir priedų asortimentą, kurio tikslas yra automatinis vienfazių arba grupinių trifazių elektrinių siurblių valdymas vienfaziais arba trifaziais SWITCHMATIC elektroniniais slėgio jungikliais. Smart Tech asortimentas taip pat apima keitiklius ir pagalbinius įrenginius, apsaugančius elektrinį siurblį nuo vandens trūkumo ar maitinimo šaltinio viršsrovių.

  COELBO taip pat sukūrė valdymo pultų seriją, vadinamą Panel Matic, kuri sujungia savyje išmanią elektroniką su programine įranga, sukurta remiantis savomis praktinėmis žiniomis, siūlant puikų universalumą ir daugybę funkcijų, leidžiančių valdyti visų tipų elektrinius siurblius, esančius vienoje arba keliose grupėse, leidžiant programuoti visus funkcinius įėjimus, priskirtinus bet kokio tipo įrengimui.

  COELBO savo patirties ir nuolatinių patentuotų technologinių naujovių dėka šiandien yra vienas iš pirmaujančių elektrinių siurblių valdiklių gamybos specialistų, o jos gaminiai eksportuojami į daugiau nei septyniasdešimt pasaulio šalių, kas įrodo tarptautinį COELBO pripažinimą.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina