Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

COELBO

Nuolatinė pramonės amžiaus raida praėjusiame amžiuje paskatino laipsnišką specializacijos procesą visose srityse. Pastaraisiais metais dėl elektronikos ir kompiuterių sutrikimų pramonėje šis procesas išaugo eksponentiškai.

COELBO gimė šiuo laikotarpiu (1988 m.), O verslo tikslas – naudoti šias naujas technologijas elektrinių siurblių srityje. Nuo pat pradžių, nuolat vystydamiesi technologijomis, sukūrėme automatizavimo, kontrolės ir apsaugos prietaisus, tapdami pasauliniu pramonės specialistu, kuris yra vienas svarbiausių jų lyderių.

Nuolatinės pastangos ir naujovių diegimo srityje leido mums gauti tarptautinius patentus, kurie suteikia vertingą patirtį, pripažintą konkrečioje siurbimo srityje.

„COELBO“ ir jos produktai turi tarptautinį prestižą ir turi svarbiausių gamintojų pasitikėjimą, nes verslo filosofija grindžiama tokiomis koncepcijomis kaip nuolatinis technologinis tyrimas, novatoriškas dizainas, produktų patikimumas, griežta kokybės kontrolė, nuolatinės investicijos į gamybos procesus ir komercinį sunkumą. elektros siurblių. Jos sėkmė pasaulinėje rinkoje tapo atskaitos tašku, sukūrė tendencijas ir atsirado daugelio svarbiausių produktų imitacijų.

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina