Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

COMEX

Tolimaisiais 1975 metais Alberto Fiorot įkūrė įmonę COMEX, kuri ir šiandien gamina vandens siurblius. Ankstesniais metais sukauptos žinios apie siurblių inžineriją ir klientų poreikius leido suprojektuoti ir pagaminti modelius (panardinamieji siurbliai serija VORTEX ir savisiurbių siurblių serija JET) sulaukusius sėkmės. Jau pirmaisiais metais didžioji dalis pagamintų siurblių buvo parduodama užsienyje, o Alberto Fiorot ir jo technikai turėjo sugalvoti inovatyvius techninius sprendimus, kurie atitiktų griežčiausius saugos normatyvus, galiojančius ypač Šiaurės Europos šalyse. Ryžtingos pastangos gaminti aukštos kokybės produktus leido gauti TÜV sertifikatą jau 1985 m.

Šiandien įmonė išlaiko savo dinamiško augimo tempą, savo produkciją COMEX eksportuoja į visą pasaulį. Vandens siurblių asortimentas labai išaugo, įskaitant buitinius, žemės ūkio ir pramonės siurblius, taip pat specialios paskirties siurblius. Per pastaruosius metus įmonės dėmesys kokybei nesumažėjo ir 2003 metais siurbliai gavo Švedijos instituto SEMKO sertifikatą, kuris įrodo gaminamų produktų labai aukštą kokybės lygį. 2015 m. birželio mėn. COMEX gavo ISO 9001 sertifikatą.

COMEX misija – plėsti savo asortimentą ir pasiūlyti savo klientams profesionalius sprendimus visiems jų poreikiams skysčių tvarkymo srityje.

Gamintojo internetinė svetainė

Vaizdo įrašas apie COMEX:

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina