Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  DAB

  Daugiau nei 40 metų DAB yra ekologiškų, labai efektyvių ir lengvai naudojamų vandens tiekimo, šildymo, oro kondicionavimo, gaisro gesinimo, laistymo ir sanitarinių sistemų siurblių kūrimo, gamybos ir pardavimo lyderė. DAB siūlo technologinius sprendimus, kurie gali užtikrinti aukštą patikimumą ir efektyvumą. DAB siūlo technologinius sprendimus, galinčius užtikrinti patikimumą ir efektyvumą bei optimizuoti energijos suvartojimą gyvenamųjų pastatų, komercinių pastatų, žemės ūkio ir drėkinimo taikymuose.

  DAB kiekvienam veiksmui, strategijai ir vystymo planui skiria dėmesį.

  DAB gamina patikimą, techniškai patobulintą ir lengvai montuojamą siurbimo įrangą, taupančią energiją tokiose buitinėse reikmėse: šildymui ir oro kondicionavimui, vandens tiekimui ir slėgio didinimui, drėkinimui ir sodininkystei, lietaus vandens naudojimui, drenažui, nuotekų rinkimui ir šalinimui, cirkuliacijai ir vandens filtravimui baseinuose.

  DAB kuria ir gamina technologiškai pažangius, labai efektyvius ir patikimus sprendimus daugelyje komercinio taikymo sričių: šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemoms, oro kondicionavimo sistemoms, vandens tiekimo ir gaisro gesinimo sistemoms, nuotekų šalinimui.

  DAB siūlo sprendimus vandens siurbimui iš šulinių žemės ūkio reikmėms. Aukštos kokybės panardinami siurbliai ir elektros varikliai pasižymi dideliu patikimumu ir garantuoja aukštą energijos efektyvumą. Platus asortimentas gali patenkinti bet kokio tipo sistemų poreikius iki didelių vandens paslaugų ir komunalinių vandentiekio sistemų.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Rodoma 1–24 iš 148

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 148