Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

DEBEM

Debem Srl šaknys siekia 1975 metus, kai jos įkūrėjas Marco De Bernardi, dėka šioje srityje įgytos teorinės ir praktinės patirties, nusprendė įgyvendinti savo pirmąjį nepriklausomą projektą: pramoninių siurblių įmonę gaminant 1,5 AG plastikinį išcentrinį siurblį. Prototipas buvo tiek sėkmingas, kad jis nusprendė sukurti savo pramoninių siurblių liniją. Pagrindiniai sektoriai, į kuriuos orientuotasi, buvo chemijos ir tekstilės pramonė. Pastaroji ypač išvystyta Italijoje. Toliau augant siurblių paklausai, Debem išplėtė savo gaminių asortimentą, vis stengdamasi žengti pirmyn ir ieškojo naujų sprendimų, kaip spręsti sudėtinguose gamybos procesuose kylančius techninius klausimus.

Nuolatiniai techniniai tyrimai ir pramonės naujovės paskatino pirmąjį  1987 metais patentą, kuris apėmė pneumatinių vožtuvų sistemos inžinerinius tyrimus. Ši konstrukcija vis dar naudojama „Debem“ oru valdomuose dvigubos membranos siurbliuose ir net buvo nukopijuota įvairių Italijos ir tarptautinių konkurentų. Nauja, tuo metu visiškai unikali konstrukcija sulaukė didelės sėkmės. Tai paskatino eksponentinį augimą, kuris per metus sustiprino Debem vaidmenį kaip vieną iš Italijos stipriausių gamintojų gaminant siurblius, ypač oru valdomus dvigubos diafragmos siurblius.

Šiandien įmonė parduoda ir eksportuoja savo produktus visame pasaulyje ir toliau kuria naujoves ir patentuoja naujus produktus skirtus įvairioms pramonės šakoms.

Debem gamintojui priklauso jo technologijos patentai, o visi produktai gaminami ir projektuojami Italijoje naudojant sertifikuotas itališkas medžiagas. Naujausios kartos bandymų laboratorija leidžia išbandyti naujoves, užtikrinant aukštus techninius parametrus ir patenkinti visus klientų pageidavimus ir reikalavimus. Debem pastoviai ieško naujovių ir idėjų siurblių kūrimo ir gamybos procesuose, telkia didelį dėmesį moksliniams tyrimams.

Gamintojo internetinė svetainė

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina