Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

ELECTROIL

ELECTROIL s.r.l. yra patikima Italijos įmonė, kuri specializuojasi projektuojant ir gaminant elektroninius valdiklius (dažnio keitiklius) asinchroniniams ir pastovaus magneto bešepetėliniams varikliams, skirtiems pramonei ir įvairios paskirties siurbliams.

Įmonė buvo įkurta 2002 m. inž. Federico Chiussi ir pradėjo savo veiklą Poviglio mieste (Reggio Emilia, Italija), kurdama pirmąsias elektronines hidraulines (alyva varomas) pavarų sistemas. Po šešiolikos metų nuolatinio tobulinimo ir inovacijų 2018 metais ELECTROIL s.r.l. visą veiklą perkėlė į modernią Cadelbosco di Sopra (Reggio Emilia, Italija) gamyklą, padidindama automatizuotų gamybos linijų kokybę, patikimumą ir gamybos apimtį.

Šiandien ELECTROIL yra ISO9001-2015 sertifikuota įmonė, veikianti tarptautiniu mastu, stabiliai auganti ir užimanti aukštas pozicijas dažnio keitiklių gamybos rinkoje. Puikus dizainas, geriausios technologijos, aukštos kvalifikacijos klientų aptarnavimas ir sunkus darbas – tai pagrindiniai ramsčiai, kurių dėka ELECTROIL tapo novatoriška ir sėkminga įmone.

Nors elektroninės pavaros (dažnio keitikliai) yra pagrindinė ELECTROIL veikla, ELECTROIL produktų linija taip pat apima elektrines linijines pavaras ir pastovaus magneto bešepetėlinius elektros variklius.

ELECTROIL inžinieriai sujungia 40 metų patirtį gaminant variklius ir dažno keitiklius su nuolatinėmis naujovėmis naudojant šiuolaikines elektromagnetinės skaitmeninės analizės skaičiavimo sistemas, mechaninį modeliavimą ir elektronikos sistemas.

Gamintojo internetinė svetainė

Vaizdo įrašas apie ELECTROIL s.r.l.

Rodoma 1–24 iš 37

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina

Rodoma 1–24 iš 37