Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  ETNA

  Turėdama daugiau nei 46 metų gamybos, mokslinių tyrimų ir plėtros, pardavimo ir garantinių paslaugų patirtį, ETNA gamina siurblius ir slėgines sistemas, kad vartotojams ir visoms pramonės šakoms galėtų pasiūlyti aukštos kokybės, patikimus, energiją taupančius, aplinkai nekenksmingus ir įperkamus gaminius, suderinančius pažangius kokybiškus siurblius su naujoviškomis technologijomis.

  INVESTAVIMAS Į SAVUS DARBUOTOJUS

  Įmonės pagrindas – „know-how” ir aukštos kvalifikacijos specialistai. Pastoviai investuojama į savo darbuotojus ir tobulinamos jų žinios rengiant reguliarius mokymus.

  PLATUS PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

  ETNA gamintojo produktų asortimentą sudaro cirkuliaciniai siurbliai, vienpakopiai horizontalūs išcentriniai siurbliai, vertikalūs daugiapakopiai išcentriniai siurbliai, dvigubo siurbimo išcentriniai siurbliai, nuotekų ir drenažo siurbliai, automatiniai drenažo įrenginiai, slėgio didinimo sistemos privatiems namams ir komerciniams pastatams, mobilūs gaisro gesinimo ir sausinimo įrenginiai ir priešgaisriniai siurbliai, sertifikuoti pagal EN 12845 ir NFPA 20.

  GALINGA INFRASTRUKTŪRA

  Įmonei priklauso gamyklos su siurblių ir slėgio kėlimo sistemų apsaugos ir valdymo skydų gamyba, kuri siūlo nebrangius sprendimus su moderniomis technologijomis ir stipriomis žiniomis.

  EKSPORTO AUGIMAS

  ETNA pažangūs sprendimai ir gaminiai yra atstovaujami gamintojo partnerių daugiau nei 30-tyje šalių 3-juose žemynuose, yra paklausūs ir efektyviai naudojami įvairiuose projektuose.

  Vaizdo įrašas apie gamintoją ETNA

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina