Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  FLUIMAC

  Italijos gamintojo „Fluimac®“ tyrimų ir plėtros skyrius nuolatos ieško naujų būdų patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Šiuo metu „Fluimac®“ gaminamų produktų asortimente yra: AODD siurbliai, pulsacijos slopintuvai, peristaltiniai siurbliai, būgniniai siurbliai, maišytuvai, horizontalūs išcentriniai siurbliai su mechaniniu sandarikliu, magnetiniai išcentriniai siurbliai ir vertikalūs išcentriniai siurbliai.

  „Fluimac” yra originali, jauna ir dinamiška kompanija, kurianti naują produkto koncepciją. Didžiulė komandos patirtis ir žinios šioje srityje yra nuosavo verslo atspirties taškas, leidžiantis pristatyti gaminių asortimentą, atitinkantį pačius įvairiausius klientų poreikius. „Fluimac” išsiskiria efektyvumu ir savalaikiškumu, užtikrinant tinkamą techninę pagalbą ir aptarnavimą. Be to, dėka tyrimų ir plėtros skyriaus darbuotojų profesionalumo, „Fluimac” pastoviai sugeba suprasti ir patenkinti klientų poreikius, neatsiliekant nuo nuolat besikeičiančios nacionalinės ir tarptautinės rinkos.

  Vidinė kokybės kontrolės sistema garantuoja naujoves ir sertifikuotus gaminius, atitinkančius galiojančius teisinius standartus. Kokybiški ir modernūs gaminiai įkvepia ieškoti nuolatinio tobulėjimo ir „Fluimac” augimo tikslų. Sandėlio ir surinkimo bei testavimo skyrių optimalus darbo organizavimas leidžia įmonei pasiūlyti trumpus pristatymo terminus ir greitą techninio aptarnavimo pagalbą. Kokybiški produktai ir pažanga yra nuolatinio tobulėjimo ir nuolatinės sėkmės augimo pagrindas, todėl „Fluimac“ yra aukštos kokybės ir kompetencijos įmonė.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Rodoma 1–24 iš 102

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 102