Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  FOURGROUP

  FOURGROUP yra Italijos įmonė, kurios tikslas – projektuoti, gaminti ir pasauliniu mastu platinti technologiškus produktus, susijusius su vandens resursų valdymu ir energijos transformavimu, į kurį šiandien dar labiau kreipiamas dėmesys visame pasaulyje.
  Novatoriški verslo sprendimai apima nuolatinį asortimento tobulinimą, kuris yra pastoviai papildomas naujais produktais, kad būtų patenkinti šiandieniniai klientų poreikiai.
  FOURGROUP techninis skyrius kuria technologiškai pažangius gaminius, neatsilikdamas nuo rinkos tendencijų ir reikalavimų, išlaikant konkurencinį kokybės ir kainos santykį. Visi produktai gaminami atliekant griežtą elektrinę, hidraulinę ir mechaninę patikrą. Nuolatinės investicijos leidžia vykdyti MTEP studijų ir prototipų projektavimo programą, kuri atnaujina gaminių asortimentą, kuriame prioritetai patikimumui, funkciniam tikslumui ir kokybei yra aukščiausi.

  FOURGROUP sudaro trys produktų skyriai:
  – Vandens slėgio kėlimo įrenginiai. Skyrius specializuojasi civilinių ir pramoninių slėgio sistemų bei gaisro gesinimo sistemų gamyboje. Ypatingas dėmesys skiriamas sistemoms „iki rakto“, kurias lengva montuoti ir sukomplektuoti.
  – Valdymo skydų padalinys specializuojasi elektrinių valdymo pultų ir valdymo siurblių/variklių su elektronine logika, elektromechaniniais arba dažnio keitikliais gamyboje.
  – Generatorių skyrius specializuojasi generatorių ir apšvietimo įrenginių  gamyboje.

  Visos trijų FOURGROUP padalinių techninės ir gamybinės žinios perduodamos Techniniam biurui – įmonės branduoliui, kuris garantuoja išsamias žinias ne tik apie atskirus gaminius, bet ir apie įvairias jų pritaikymo galimybes, siekiant pasiūlyti klientui tinkamiausią ir geriausiai jo poreikius atitinkantį produktą.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Rodoma 1–24 iš 53

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 53