Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  FRANKLIN ELECTRIC

  FRANKLIN ELECTRIC – MOVING WATER. MOVING FORWARD.


  Franklin Electric – pirmas pasirinkimas JAV vandens gręžinių gręžėjų ir montuotojų tarpe.
  Tai kompanija, kuri daugiau nei 75 metus gamina ir parduoda panardinamus variklius gręžinių siurbliams ir yra tapusi pasauline lydere, gaminanti ir parduodanti vandens pumpavimo sistemas ir komponentus. Franklin Electric pripažintas techniniu lyderiu savo gaminiuose ir paslaugose, aptarnauja klientus visame pasaulyje gyvenamosiose, komercinėse, žemės ūkio, pramonės ir savivaldybių bei kuro tiekimo sistemose. Pagrindinė būstinė Fort Wayne (Indiana / JAV), kompanijoje dirba 5600 žmonių visame pasaulyje, turi daugiau nei 50 pardavimo vietų ir sukuria 1,1 mlrd. metinę apyvartą.

  AUKŠTOS KOKYBĖS SIURBLIŲ SISTEMOS

  „Franklin Electric“ siūlo aukštos kokybės gręžinių giluminius ir nepanardinamus siurblius. Gręžinių siurblių sistemos susideda iš puikiai suderintų komponentų – Franklin Electric variklių ir turbinų, skirtų pavaroms ir valdikliams, siekiant padidinti efektyvumą, saugumą ir tarnavimo laiką. Variklių asortimentą sudaro kapsuliuoti ir pervyniojami varikliai nuo 0,25 iki 400 kW. „Franklin“ siūlo pilną 4 colių variklių liniją vieno ir trijų fazių įtampoms ir įvairiems dažniams, o produktų linija svyruoja iki didelių panardinamų variklių dydžių iki 12” ir 3300 V.

  Pagal prekės ženklą „E-Tech“ yra pilnas panardinamų nerūdijančio plieno turbinų asortimentas nuo 4 colių iki 10 colių, įskaitant 5 colių siurblius. Be to, yra vertikalūs ir horizontalūs daugiapakopiai siurbliai, turintys pažangiausias technologijas našumo ir efektyvumo požiūriu. Portfelį sudaro mažų drenažo ir nuotekų siurblių asortimentas.

  „Coverco“ prekinis ženklas gamina 4 ir 6 colių alyvos užpildytus pervyniojamus variklius, kurie yra pripažinti rinkoje kaip patikimi. Jie yra nuo 0,37 iki 30 kW vieno ir trijų fazių versijos.

  Be variklių ir siurblių portfelio, „Franklin Electric“ sukūrė novatoriškus produktus, tokius kaip pastovaus slėgio sistema „SubDrive Connect“ arba įvairūs panardinamų ir paviršinių siurblių valdymo įtaisai. Atsižvelgiant į aplinkos apsaugą ir energijos taupymą, „Franklin Electric“ siūlo aukšto efektyvumo sistemą (HES), pasižyminčią pirmos klasės eksploatacinėmis savybėmis, padidėjusiu tarnavimo laiku ir sutaupant energijos iki 20%. Įvairios saulės siurblių sistemos leidžia veikti be elektros energijos tiekimo, pavyzdžiui, saulės HES arba „Fhoton SolarPAK“.

  KOKYBĖ: Komponentai ir produktai yra sukurti ir pagaminti pagal aukščiausius pramonės standartus. Moderniausiuose gamybos ir laboratorijos įrenginiuose visi produktai yra išbandyti iki 100%, kad būtų užtikrinta maksimali kokybė.
  INOVACIJOS: „Franklin Electric“ įsipareigojimas diegti naujoves reiškia, kad vertiname ir įtraukiame naujas technologijas į esamus produktus, paslaugas ir procesus, siekiant nuolat gerinti mūsų klientams vertę. „Franklin“ neieško avangardo technologijų vien tik dėl pokyčių, bet apima naujoves ir tvirtus sprendimus, kurie daro tvarų skirtumą.
  SERVISAS: „Franklin Electric“ savo klientams padeda nuo eksploatacijos pradžios. Pagrindiniai pramonės problemų sprendimo techninės tarnybos specialistai ir lauko aptarnavimo inžinieriai teikia realius atsakymus į trikčių šalinimo ir (arba) produkto klausimus. Mes esame aistringi teikdami pirmaujančias technines paslaugas, tvirtas mokymo programas ir pagrįstą paramą bei bendravimą.
  PRIEINAMUMAS: Mes esame pasiryžę suteikti savo produktus ir paslaugas visur, kur tik gali prireikti mūsų klientams.
  IŠLAIDOS: atsižvelgiame į išlaidas kiekviename priimamame sprendime. Mes siekiame kontroliuoti išlaidas visiems mūsų suinteresuotiesiems subjektams.

  Brošiūra apie Franklin Electric

  Gamintojo internetinė svetainė

   

  Rodoma 1–24 iš 648

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 648