Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

LEO PUMPS

LEO PUMP – sparčiai besiplečianti ir pasaulio siurblių rinkoje jau pripažinimo sulaukusi viena didžiausių Kinijos siurblių gamintojų. Tai kompanija, kuri daug investuoja į naujų produktų kūrimą, aukštąsias technologijas, užsiima MTTP, gamina namams ir pramonei skirtus siurblius, plečia ir vysto profesionalaus pardavimų ir aptarnavimo kanalus visame pasaulyje.

LEO gaminiai apima buitinius ir pramoninius, pastatų, HVAC, nuotekų siurblius, kurie atlieka svarbų vaidmenį sodo laistymo, žemės ūkio drėkinimo, visuomeninės vandentvarkos vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, slėgio kėlimo, buitinio vandens tiekimo gyvenamosiose vietose ir kt.

LEO sukūrė daug gamybos ir pardavimo filialų pagrindinėse regioninėse rinkose ir išvystė išskirtinius produktų platinimo distributorius daugiau nei 100 šalių. LEO produktai buvo parduoti daugiau nei 150 šalių ir regionų, tokių kaip Europa, Šiaurės Amerika, Centrinė ir Pietų Amerika, Pietryčių Azija, Artimieji Rytai, Afrika ir Okeanija. Kinijoje taip pat sukurta plataus tinklo sistema, pagrįsta esamomis regioninėmis pardavimo dukterinėmis įmonėmis ir daugiau nei 500 pardavimų tinklų Šanchajuje, Pekine ir kituose regionuose.

LEO laikomosi filosofijos „valdyti verslą su dorybe, siekti sėkmės su tobulumu, laimėti efektyvumu, skatinti teisingus veiksmus“ ir sutelkia dėmesį į saugaus ir efektyvaus siurblio ir sistemos kūrimą, taip pat vertės kūrimą visoms suinteresuotosioms šalims. Be to, LEO taip pat nusprendė pagerinti Kinijos siurblių ir pramonės įvaizdį ir tapti tvaraus vystymosi pramonės lyderiu.

Gamintojo internetinė svetainė

UAB “Vandens siurbliai” Lietuvoje yra oficialus LEO siurblių pardavimo ir serviso distributorius.

Rodoma 1–24 iš 136

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina

Rodoma 1–24 iš 136