Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  MAZZONI

  Pagrindinis Mazzoni tikslas yra visiškai patenkinti savo klientų poreikius. Norėdami tai padaryti, Mazzoni daug investuoja į technologinius tyrimus ir aukštos kokybės medžiagų naudojimą, o tai užtikrina gaminių profesionalumą ir efektyvumą.

  Italų įmonė pirmauja tausodama aplinką: Cavriago gamykloje naudojamos medžiagos, užtikrinama maža atmosferos tarša ir žemas triukšmo lygis ir apskritai visa gamyba atitinka Europos direktyvas siekiant sumažinti taršos lygį iki minimumo. Minimalus poveikis aplinkai ieškant aukščiausios gaminio kokybės ir efektyvumo: tai yra įmonės Mazzoni prioritetai.

  Nuo 1969 metų įmonė Mazzoni savo klientams siūlo aukščiausio lygio technologijas ir profesionalumą pramoniniame lygmenyje. Nuo pirmųjų veiklos metų Mazzoni savo darbą grindė kompetencija ir dėmesiu kiekvieno gaminio kokybei, siekdama tiekti optimalias mašinas pramoniniam ir profesionaliam naudojimui. Šių pastangų rezultatas yra tai, kad šiandien Mazzoni Srl yra tarptautinis prekės ženklas, kuris daugelį metų yra tarp didžiausių aukšto slėgio plovimo ir šlavimo mašinų gamintojų pasaulyje, kurio 65 % įmonės produkcijos yra skirta užsienio rinkoms.

  Pagrindiniai komponentai ir pagrindiniai produktai Mazzoni yra „pagaminta Italijoje“ ir yra sukurti aukštųjų technologijų gamykloje: kur įdiegtos naujausios kartos CNC staklės, vertikalios atsarginių dalių saugyklos-sandėliai.

  Įmonės Mazzoni gaminamos slėginės plovimo mašinos, šlavimo mašinos ir grindų šveitikliai yra skirti profesionaliam ir pramoniniam naudojimui. Tam „Mazzoni“ technikai ir ekspertai parenka tik tai, kas geriausia savo klientams: keraminiai aukšto slėgio siurblių stūmokliai, elastinga jungtis kaip standartinė didelio efektyvumo elektros variklių jungtis ir t.t…

  Gamintojo tinklalapis

  Rezultatų: 1

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rezultatų: 1