Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  SACEMI GAMAR

  „Sacemi“ buvo įkurta šeštajame dešimtmetyje Milane, vėliau 1995 m. kompanija persikėlė į Noventa di Piave (Venecija). Dviejų įmonių, kurios 2009 m. spalio mėn. susijungė ir tapo Sacemi-Gamar s.r.l., dėka buvo sukurta kompanija, kurios vienas iš tikslų – labai greitas reagavimas į klientų poreikius ir galimybė suteikti kvalifikuotą aptarnavimą tiek elektriniams siurbliams su prekės ženklu Sacemi®, tiek produktams su Gamar® prekės ženklu.

  GAMYBA

  Sacemi-Gamar s.r.l. gamykla, įsikūrusi Noventa di Piave (VE), užima 12 000 kvadratinių metrų plotą. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria technologijoms, kad pagerintų veiklos greitį ir lankstumą, taip pat ir  dėmesį į konstrukciją, orientuotą į rinkos poreikius realiuoju laiku. Staklių technologija, projektavimas ir konstrukcija bei viskas, kas aplink juos sukasi, pavyzdžiui, robotika ir kitos automatizavimo sistemos, yra glaudžiai susiję su komponentais, kurių dalis yra elektrinis siurblys ir elektros variklis. Šiame sektoriuje veikianti įmonė susiduria su įvairiomis realybėmis, kurioms nuolat reikia naujų technologijų, todėl siūlo save kaip papildą mašinų, skirtų mechaninio apdorojimo stiklo, oro kondicionavimo, statybos ir kitų tipų pramoninėms mašinoms bei įrengimams.

  SACEMI – elektriniai siurbliai

  Gamybos programa apima platų žemo ir vidutinio slėgio panardinamųjų  elektrinių siurblių asortimentą, daug variantų su panardintais velenais, gaminamais iš plieno, ketaus, aliuminio, žalvario, plastiko, skirtų pramoniniam naudojimui ir daugiausia vėsinimui, tepimo, plovimo, oro kondicionavimo sistemose ir visur, kur reikalinga efektyvi vandens-alyvos emulsijų ir grynų pjovimo alyvų cirkuliacija, kurios srautas siekia iki 1200 litrų/min ir slėgio aukštis iki 160 metrų. Visų pirma, panardinami siurbliai yra sukurti siekiant patikimumo, mažų eksploatavimo išlaidų, saugaus naudojimo ir visiško pumpuojamų skysčių nuotėkio rizikos pašalinimo.

  GAMAR – elektriniai varikliai

  „Sacemi“ ir „Gamar“  – platus trifazių ir vienfazių asinchroninių elektros variklių asortimentas, gaminamas pagal IEC 60034, LVD 2006/95/EC, EMC 2004/108/EC MD2006/42/EC, RoHS 2011/65/EC  standartus.
  Gamybos programoje – vienfaziai ir trifaziai asinchroniniai varikliai, kurių galia nuo 0,06 iki 18 kW.
  Produktų išmanymas leidžia inžinieriams pasiūlyti platų sprendimų spektrą kitokiems nei standartiniai reikalavimams.
  Specialaus išpildymo varikliai yra skirti tikslinėms ir konkrečiam sektoriui pritaikytoms reikmėms: ventiliatoriai, orkaitės, konvejeriai, presai ir staklės.
  Komponentai gaminami naudojant modernias CNC stakles, automatines vyniojimo stakles, balansavimo sistemas ir bandymų stendus, kad būtų galima išbandyti visus mechaninio ir elektrinio veikimo aspektus.
  Lanksčios struktūros vidinė įranga leidžia žymiai sutrumpinti laiką, reikalingą formoms ir komponentams lieti, korpusams arba pritaikytoms dalims gaminti.
  Pagrindinis tikslas – variklių pritaikymas pagal klientų poreikius, platus asortimentas, tinkantis spręsti asinchroninių variklių pavarų problemas. Lygiagrečiai su mechanine konstrukcija integruojama elektrinė konstrukcija, kad būtų galima harmoningai sukurti reikiamą gaminį.
  Bandymų laboratorija, be įprastos gatavo gaminio kontrolės, tikrina be išimties visus pavyzdžius ir deklaruoja jų atitikimą standartams ir projektinėms charakteristikoms.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina