Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

SAER

SAER Elettropompe S.p.A. yra pirmaujanti Italijos paviršinių ir panardinamų siurblių bei variklių gamintoja ir tiekėja, turinti daugiau nei 60 metų patirtį Italijos ir tarptautinėje rinkoje. Specializuojamasi produktų gamyboje, skirtų skaidraus vandens sektoriui. SAER suteikia savo klientams ir partneriams maksimalų pasiūlymų ir sprendimų lankstumą bei inovacijas dėka diegiamų pažangių gamybos technologijų ir nuolatinių tyrimų bei plėtros, leidžiančių pasiūlyti labai individualius produktus per trumpą laiką, su visomis “Made in Italy” kokybės garantijomis.

„SAER Elettropompe S.p.A.“ 1951 m. įkūrė Carlo Favella. Verslas visada buvo valdomas šeimos dabar žengia jau į trečią kartą: tai leido grupei tęsti pradinę misiją iki šios dienos, atitikti visus rinkos reikalavimus, užtikrinti maksimalią žaliavų kokybę ir vertinti kiekvieną užklausą kaip vertingą augimo ir specializacijos galimybę – tai esminiai principai, kuriais grindžiamas darbas, kuris kasdien atliekamas penkiose Italijos gamyklose.

SAER išcentriniai elektriniai siurbliai ir panardinamieji bei paviršiniai varikliai yra labai įvairūs. SAER siūlo patikimus sprendimus, kurie gali atitikti visus reikalavimus įvairiuose sektoriuose: civiliniame, pramoniniame, žemės ūkio ir drėkinimo, požeminės gavybos, kasybos, naftos ir dujų, vandens valymo.

 

SAER gaminami produktai

Gamintojo internetinė svetainė

 

Vaizdo įrašas apie SAER:

Rodoma 1–24 iš 140

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina

Rodoma 1–24 iš 140