Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

SFA

Jau daugiau nei 60 metų SFA leidžia tūkstančiams namų ūkių lengvai sumontuoti vonios ir virtuvės sanitarinę įrangą bet kur ir be sudėtingų renovacijos darbų. Per šį laiką įmonė tapo pasauline sanitarinės įrangos gamybos lydere ir jos produktais pasitiki milijonai klientų visame pasaulyje. Nuo 1958 m., kai SFA pirmieji pasauliui pristatė naujovišką SANIBROYEUR SFA® smulkintuvą, įmonės inžinieriai nuolat tobulina ir kuria naujus gaminius. Būtent dėl ​​to įmonė siejama su kokybe ir aukštu technologinių naujovių bei patikimumo lygiu. Gaminiai atitinka griežčiausius tarptautinius reikalavimus ir klientų lūkesčius visame pasaulyje.

Šiandien SFA turi patirties 4-iose viena kitą papildančiose srityse:

• Vandens valymo produktai ir tirpalai;
• Komercinės paskirties siurbliai ir siurblinės;
• Siurbliai ir buitinės siurblinės su smulkintuvais;
• Vaikų baseinai ir dušo kabinos, kubilai ir namų SPA įranga.

Kadangi SFA prisitaiko prie savo klientų poreikių, kiekvienais metais išleidžiami nauji produktai, siekiant išplėsti produktų asortimentą, kad visi būtų dar labiau patenkinti.

Reikalavimai kokybei. Kadangi kiekvienas gamybos etapas yra kontroliuojamas, SFA užtikrina visų savo produktų kokybę ir patikimumą.

Gamybos sertifikatai. Gamyklos yra sertifikuotos kaip atitinkančios ISO9001, 9000 ir 14001 standartus. SFA aiškiai įsipareigoja siekti produktų kokybės.

Produktų sertifikatai. SFA kokybės standartų laikosi tiek tarptautinės, tiek nepriklausomos laboratorijos. SFA grupė atitinka visus standartus, kurių reikalaujama pagal sertifikatą, taikomą kiekvienoje pardavimo šalyje:

• CE ženklas Europos rinkai;
• CSA standartai Šiaurės Amerikos rinkai.

Gamintojo internetinė svetainė

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina