Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  STAIRS

  STAIRS Industrial Co. Ltd. yra pirmaujanti siurblių gamintoja, aptarnaujanti sparčiausiai augančius pasaulio siurblių rinkos segmentus. STAIRS Industrial Co. Ltd. teikia siurblių gamybos sprendimus, užtikrindama neprilygstamą siurblių kokybę ir paramą tarptautiniams siurblių gamintojams ir platintojams, siūlantiems produktus pramonės, komercijos, pastatų įrangos (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo) ir elektronikos rinkos sritims, taip pat gyvenamųjų namų vandens tiekimo rinkai.

  Tapus pirmaujančiu siurblių gamintoju Taivano rinkoje, „STAIRS” siurbliai buvo pristatyti tarptautinei rinkai bendradarbiaujant su užsienio siurblių gamintojais, 1990-ųjų pabaigoje. Tuo metu įmonė pradėjo plėtoti tarptautinius pardavimus siurblių montuotojams ir gamintojams. Dabar pardavimai vykdomi daugiau nei 118 šalių klientams.

  Stairs Industrial Co. Ltd. yra pasaulinio lygio giluminių gręžinių siurblių gamintoja, kuri visame pasaulyje suteikia vartotojams galimybę gauti švarų ir saugų geriamąjį vandenį, taip pat vandenį drėkinimui ir pramoniniam naudojimui. Taigi, „STAIRS” siurbliai padeda pagerinti vartotojų gyvenimą visame pasaulyje.

  Stairs Industrial Co. Ltd. taip pat yra efektyvių ir patikimų slėgio kėlimo siurblių, skirtų pramoniniam naudojimui bei vandens tiekimui daugiaaukščiuose pastatuose, gamintojas.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Rodoma 1–24 iš 201

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 201