Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

STAIRS

STAIRS Industrial Co. Ltd. yra pirmaujanti siurblių gamintoja, aptarnaujanti sparčiausiai augančius pasaulio siurblių rinkos segmentus. STAIRS Industrial Co. Ltd. teikia siurblių gamybos sprendimus, užtikrindami neprilygstamą siurblių kokybę ir paramą tarptautiniams siurblių gamintojams ir platintojams, aptarnaujantiems pramoninius, komercinius, pastatų HVAC&R (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo) ir elektroninius rinkos, taip pat gyvenamųjų vandens tiekimo rinka.

Tapę pirmaujančiu siurblių gamintoju Taivano rinkoje, mūsų siurbliai buvo pristatyti į tarptautinę rinką bendradarbiaujant su užsienio siurblių gamintojais, 1990-ųjų pabaigoje. Tuo metu mes pradėjome plėtoti tarptautinius pardavimus siurblių montuotojams ir gamintojams. Dabar pardavimai vykdomi daugiau nei 118 šalių klientams.

Stairs Industrial Co. Ltd. yra pasaulinio lygio giluminių gręžinių siurblių gamintoja, kuri visame pasaulyje suteikia vartotojams galimybę gauti švarų ir saugų geriamąjį vandenį, taip pat vandenį drėkinimui ir pramoniniam naudojimui. Taigi, mūsų siurbliai padeda pagerinti vartotojų gyvenimą visame pasaulyje.

Stairs Industrial Co. Ltd. taip pat yra efektyvių ir patikimų slėgio didinimo siurblių, skirtų pramoniniam naudojimui, gamintojas ir vandens tiekimas aukštybiniuose pastatuose.

Gamintojo puslapis: http://www.stairs.com.tw

Rodoma 1–24 iš 206

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina

Rodoma 1–24 iš 206