Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  STANDARD PUMP

  „Standard Pump Europe A/S“ yra JAV kompanijos „Standard Pump Inc.“ siurblių surinkimo, pardavimo ir platinimo centras Europoje.

  Bendroji „Standard Pump Europe“ ir „Standard Pump Inc.“ misija yra tiekti aukštos kokybės siurblius ir paslaugas. Kompanijos tikslas yra nustatyti naujus pramonės standartus saugumui, klientų aptarnavimui ir vertybėms.

  Nuo 2010 metų  „Standard Pump Europe A / S“ dirba su daugeliu platintojų visoje Europoje. „Standard Pump“ pramoninių produktų linija siūlo platų labai patikimų ir efektyvių siurblių asortimentą. Siurbliai, be bendrųjų pramonės šakų,  naudojami  chemijos perdirbimo, vandens valymo, metalo apdailos, žemės ūkio ir naftos pramonėje bei kitose specializuotose taikymo srityse. „Standard Pump Europe“ sanitarinė siurblių linija yra skirta specialiai maisto ir farmacijos pramonei, užtikrinant aukščiausius higienos reikalavimų standartus. Visas gaminių asortimentas yra sukurtas taip, kad patenkintų labai plačius siurblių rinkos poreikius.

  Suderindamas aukštos kokybės dalis, pagamintas JAV ir surinktas Danijoje, „Standard Pump Europe“ užtikrina greitą tiekimą ir aptarnavimą iš Europos sandėlio ir būstinės Hillerød mieste, Danijoje.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Video:

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina