Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  SYDEX

  Sydex – į klientą orientuota įmonė

  Tūrinio tipo siurblių gamintojas Sydex projektuoja, gamina ir parduoda  siurblius, skirtus daugybei skysčių, taip pat smulkintuvus ir konvejerius.  Sydex įmonė, kurios būstinė yra Lonigo mieste Vičencoje (Italija), buvo įkurta remiantis kokybės valdymo principais visuose gamybos ir verslo padaliniuose, iki visiško klientų poreikių patenkinimo ir siurblių patikimumo užtikrinimo.

  Sydex tiekia aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, kurie nuolat atitinka arba viršija klientų lūkesčius. Įmonės filosofija yra tokia, kad kokybės užtikrinimas prasideda nuo gaminio projektavimo ir baigiasi tik tada, kai klientas gauna priimtiną produkto funkciją ir aptarnavimą.

  2007 m. gegužės mėn. Sydex gavo TUV nord – ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą. Be to, gamintojo siurbliams gali būti suteiktas DNV ATEX pavojingų zonų sertifikatas.

  Įmonė yra visiškai orientuota į savo klientų poreikius, taikydama aukštus kokybės standartus ir modernią, lanksčią ir dinamišką gamybos sistemą, kuri leidžia būti solidžiu ir patikimu partneriu. Nuolatinės investicijos leidžia „Torqueflow-Sydex“ pirmauti tiek technologijų, tiek tiekimo grandinės sferose.

  Gamintojo tinklalapis

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina