Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

TALLAS

TALLAS – tai platus asortimentas „pasidaryk pats“ kategorijos buitinės paskirties siurblių, skirtų įvairioms reikmėms, pradedant sodo laistymu ir rūsių drenavimu, vandens tiekimu iš šulinių ir talpų, ir baigiant modeliais, kurie, elektronikos pasiekimų dėka, leidžia spręsti vandens slėgio problemas namuose be profesionalų pagalbos. Visi TALLAS produktai yra „Plug & Play” tipo, o tai reiškia, kad jie yra sukurti taip, kad jų baziniai nustatymai, vizualinės ir intuityvios instrukcijos leidžia pradėti dirbti iš karto, paprastai ir greitai.

TALLAS produktai atrodo išskirtinai – tai pasaulyje pripažinto itališko dizaino ir skonio rezultatas. Su jais lengva dirbti, jie sukurti taip, kad tiktų naudoti sunkiai pasiekiamose erdvėse. Pvz., į D-ECONCEPT TALLAS buitinį slėgio kėlimo komplektą įeina vandeniu vėsinamas siurblio variklis. Tai yra absoliuti naujovė namų statybos ir remonto rinkoje. Jį galima montuoti visose namų zonose, kur nėra reikšmingos oro cirkuliacijos. Jame sumontuota dažnio keitiklio elektronika, galinti moduliuoti siurblio elektros energijos suvartojimą pagal vandens poreikius. D-ECONCEPT yra tik vienas iš visiškai naujų „pasidaryk pats“ skirtų sprendimų.

TALLAS asortimento dėka entuziastai ir mėgėjai gali naudotis tokiomis technologijomis, kurios anksčiau buvo skirtos tik profesionalams. TALLAS, už kurio stovi „Dab“, yra naujas prekės ženklas, kuriame panaudota 40 metų DAB PUMPS Group – vieno iš pasaulinių lyderių vandens paskirstymo technologijų srityje profesionali patirtis. Dėl įspūdingos istorijos, siejamos su ilgalaike itališkos tradicijos pažangių technologijų šioje srityje plėtra, TALLAS asortimentas yra ypatingai patikimas. Šeimos tai įvertins, nes šie gaminiai leidžia taupyti vandenį ir energiją. TALLAS galima įsigyti pagrindinėse Europos šalyse ir Pietų Afrikoje jau nuo 2016 m. vasario mėnesio, dažniausiai vietiniuose statybos or remonto prekybos tinkluose.

Gamintojo internetinė svetainė

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina