Filtrai

Sandėlyje

  Filtruoti pagal kainą

  TRISUN

  Shanghai Trisun Parts Manufacture Co., Ltd yra pažangi skysčių sandariklių projektuotoja ir gamintoja. Yra dvi gamyklos, esančios Šanchajaus Songjiang pramoninėje zonoje ir Venžou Ouhai Sanxi pramoninėje zonoje, kuri gavo ISO9001:2008 ir ISO/TS16949:2009 kokybės valdymo sertifikatus ir ROSH, CIT, NSF sertifikatus.

  Šanchajaus Songjiang pramoninės zonos objekte yra mokslinių tyrimų ir plėtros, kokybės tikrinimo ir logistikos skyriai. Pagrindiniai gaminami produktai yra: aukštųjų technologijų sandarikliai, naudojami chemijos, farmacijos ir energetikos pramonėje. Tai apima sausų dujų sandarinimo sistemas, maišytuvų sandariklius, kasetinius sandariklius ir metalinius silfoninius sandariklius. Šie sandarikliai gali tiesiogiai pakeisti John Crane ir Burgmann gaminius. Venžou Ouhai Sanxi pramoninės zonos įmonė gamina didelio tikslumo vienos spyruoklės sandariklius, PTFE riebokšlinius sandariklius ir automobilių vandens siurblių sparnuotes. Jie tiekiami žymiausioms buitinės technikos, maisto perdirbimo mašinų ir automobilių pramonės įmonėms.

  „Trisun” turi stiprią mokslinių tyrimų inžinierių ir plėtros komandą skysčių sandariklių projektavimo srityje. Klientams gali pasiūlyti individualizuotas gaminių projektavimo ir optimizavimo paslaugas.

  Gamintojo internetinė svetainė

  Rodoma 1–24 iš 441

  Pavadinimas

  Gamintojas

  Charakteristika

  Sandėlyje

  Kaina

  Rodoma 1–24 iš 441