Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

ZENIT

„Zenit“ istorija prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų nedidelėse dirbtuvėse Modenoje (Italija). Šiandien “Zenit” išaugo į stiprią tarptautinę įmonę, kurią sudaro tūkstančiai lojalių darbuotojų ir partnerių visame pasaulyje ir turinčią biurus Liuksemburge, Italijoje ir Singapūre…
“Zenit” organiškai išaugo dėka talentingų ir atsidavusių asmenų, kurie yra tikri savo srities ekspertai kuriant ir gaminant nuotekų valymo technologijas.
Pagrindinė veikla yra elektrinių panardinamų siurblių, skirtų gyvenamiesiems ir pramoniniams tikslams, projektavimas, gamyba ir platinimas. „Zenit“ asortimentą sudaro panardinami siurbliai nuo 0,37 kW iki 200kW galios. Pavojingoms zonoms „Zenit“ turi labai platų panardinamųjų siurblių asortimentą ATEX versijoje. Siurbliai „Zenit“ yra gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant ketų GG25, nerūdijantį plieną AISI 316 ir bronzą.

Nuolat įgyjant naujų technologinių žinių ir įgūdžių, gaminių asortimentas nuolat tobulinamas ir plečiamas. “Zenit” siūlo platų nuotekų kėlimo stočių, vėdinimo ir maišymo produktų, valdymo ir stebėjimo prietaisų asortimentą. Taip pat teikia pilnus vandens valymo sprendimų paketus su atitinkamomis papildomomis paslaugomis. Sugeba priimti pačius sudėtingiausius iššūkius. Į klientą orientuotas požiūris, potraukis naujovėms ir specializacija – tai svarbiausios savybės, paskatinusios įmonę nuolat augti.
“Zenit” palaiko ir dirba kartu su klientais ir užsakovais visuose jų projektų etapuose, nuo pradinės konsultacijos iki gaminio projektavimo ir jo gamybos etapų, o vėliau iki įgyvendinimo objekte su intensyvia priežiūra ir galiausiai iki pilno ir visapusiško techninio aptarnavimo po pardavimo.

Gamintojo internetinė svetainė

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina