Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

ZHE JIANG LEFOO CONTROLS Co.,Ltd

LEFOO kuria ir gamina patikimą, aukštos kokybės standartinę slėgio kontrolę, temperatūros kontrolę. Įrenginiai siūlo novatoriškus sprendimus ir komponentus, galinčius valdyti mašinas ir gamybos sistemas. Pneumatikoje, šaldymo, maisto ir gėrimų perdirbimo, pakavimo sistemose, hidraulikoje, namų apyvokos prietaisuose, pramoninėje automatikoje LEFOO visada gali teikti klientams tikslius ir patikimus slėgio valdymo įrenginius.

Be visapusiško standartinių produktų asortimento, LEFOO taip pat gali pasiūlyti konkrečius individualius sprendimus, specialiai pritaikytus tam tikriems konkretiems poreikiams.

Didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą ne tik užtikrina universalius sprendimus ir didelį lankstumą, kad būtų patenkinti dabartiniai rinkos poreikiai, bet ir garantuojame ekonomiškai efektyvias produkto savybes ir našumą.

Sėkmingas ir ilgalaikis buvimas Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje, Australijoje ir Pietų Amerikoje, kurį taip pat sustiprino prestižinis TUV ISO 9001: 2008 sertifikatas ir daugelis kitų specifinių produktų patvirtinimų, įrodo, kad LEFOO yra kvalifikuotas tarptautinis gamintojas, galintis atitikti įvairiausius ir reikalaujantys technologiniai reikalavimai.

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina