Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

ZHE JIANG LEFOO CONTROLS Co.,Ltd

LEFOO kuria ir gamina patikimus, aukštos kokybės standartinio slėgio ir temperatūros kontrolės prietaisus. Klientams siūlomi novatoriški sprendimai ir komponentai, galintys valdyti mašinas, įrengimus ir gamybos sistemas. Pneumatikoje, šaldymo, maisto ir gėrimų perdirbimo, pakavimo sistemose, hidraulikoje, namų apyvokos prietaisuose, pramoninėje automatikoje LEFOO visada siūlo klientams tikslius ir patikimus slėgio valdymo įrenginius ir prietaisus.

LEFOO GROUP klientams siūlo: aukštos kokybės slėgio reles, įvairius slėgio ir srauto daviklius, slėgio keitiklius, suderinamus su įvairiais skysčiais ir dujomis. Be visapusiško standartinių produktų asortimento, LEFOO taip pat gali pasiūlyti konkrečius individualius sprendimus, specialiai pritaikytus tam tikriems konkretiems poreikiams.

Didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą ne tik užtikrina universalius sprendimus ir didelį lankstumą, kad būtų patenkinti dabartiniai rinkos poreikiai, bet ir garantuojamos ekonomiškai efektyvios produkto savybės ir našumas.

Sėkmingas ir ilgalaikis buvimas Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje, Australijoje ir Pietų Amerikoje, kurį taip pat sustiprino prestižinis TUV ISO 9001: 2008 sertifikatas ir daugelis kitų specifinių produktų patvirtinimų, įrodo, kad LEFOO yra kvalifikuotas tarptautinis gamintojas, galintis užtikrinti įvairiausius poreikius, kuriuos kelia šiandieniniai techniniai reikalavimai.

Gamintojo tinklalapis

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina