2022.10.24

GRUNDFOS GO REPLACE: GREIČIAUSIAS IR LENGVIAUSIAS BŪDAS RASTI KEITIMUI TINKAMĄ CIRKULIACINĮ SIURBLĮ

 

Profesionaliems montuotojams „GO Replace“ programėlė padeda patikimai ir lengvai rasti keitimui tinkamą siurblį. Ji tinka tiek katile integruotiems, tiek atskirai įrengtiems siurbliams. „GO Replace“ bet kokiems siurbliams, su kuriais montuotojai susiduria savo darbe, pasiūlo tinkamą keitimui „Grundfos“ siurblį. Yra daugiau kaip 17 000 keitimo variantų, galima rasti kuo pakeisti „Wilo“, „Biral“, KSB, ir „Stuart Turner“ siurblius bei įvairius „Grundfos“ siurblius, įskaitant ALPHA, MAGNA, COMFORT ir UP/UPS.

 

PRIVALUMAI

  • Raskite tinkamą. Nufotografuokite ar ieškokite esamo siurblio įvesdami produkto numerį / pavadinimą. Programėlė pateiks rekomenduojamą ir alternatyvius keitimui tinkamus „Grundfos“ siurblius.
  • Pakeiskite bet kokį cirkuliacinį siurblį. Programėlė identifikuoja įvairių gamintojų siurblius ir pasiūlo keitimui optimalų „Grundfos“ siurblį.
  • Tęskite ten, kur baigėte. Paieškos ir pasirinkti keitimo variantai automatiškai išsaugomi, todėl galite tęsti nuo ten, kur baigėte.
  • Išsiųskite paklausimą mums. Pasirinkus siurblį keitimui, sugeneruojama PDF ataskaita. Ją galima išsiųsti ir pateikti užsakymą.

 

Brošiūra lietuvių kalba

 

 

IOS operacinei sistemai skirta programėlė

ANDROID operacinei sistemai skirta programėlė

 

 

Vaizdo įrašas lietuvių kalba:

 

 

Kontaktų forma
×