2023.06.29

HYDROPOMPE/FRANKLIN ELECTRIC DRENAŽINIAI IR NUOTEKŲ SIURBLIAI

Pristatome „Hydropompe”/„Franklin Electric“ gamintojo panardinamus siurblius, skirtus drenažinio vandens ir nuotekų pumpavimui ir pakėlimui. Elektriniai panardinamieji siurbliai tinka įvairioms paskirtims buityje, komunaliniame ir pramonės sektoriuose. Žemiau pateikiama trumpa informacija apie kiekvieną iš serijų.

 

Panardinami nuotekų 32-40-50FWS / 50FWC serijos siurbliai: pagaminti iš nerūdijančio plieno ir ketaus, ypatingai tinkami išpumpuoti vandenį iš rūsių, garažų ir užlietų patalpų. V versija – su Vortex tipo darbo ratu, M versija – su vieno kanalo darbo ratu.

Naudojimo sritys:

  • Švarių, neužterštų skysčių siurbimas;
  • Vandens pumpavimas iš tvenkinių, upelių ar duobių ir lietaus vandens surinkimui;
  • Nuotekų pumpavimas.

ℹ️ Daugiau informacijos ir pristatomasis vaizdo įrašas

FGR serijos nuotekų siurbliai. Iš ketaus pagaminti panardinamieji nuotekų pakėlimo siurbliai su smulkintuvu. Šios serijos siurbliai naudojami civilinėse ir pramoninėse nuotekų sistemose. Jie skirti pumpuoti skystį su dideliu slėgiu. Pjovimo agregatas, pagamintas iš specialaus kieto nerūdijančio plieno, supjausto į mažus gabalėlius medžiagas, esančias skysčiuose. Šie siurbliai gali būti naudojami daugiabučių ir vilų, nedidelių izoliuotų teritorijų, nutolusių nuo kanalizacijos sistemų, nuotekoms pumpuoti; viešbučių ir stovyklaviečių nuotekoms, maisto ir popieriaus pramonėje ir tose konkrečiose situacijose, kai įrengimas dažnai yra brangus naudojant gravitacijos sistemą.

Naudojimo sritys:

  • Buitinis/pramoninis pilkas vanduo;
  • Nuotekos.

ℹ️ Daugiau informacijos ir pristatomasis vaizdo įrašas

⚠️ Nuolatinės srovės (12/24 Voltų įtampa) variklių panardinamieji nuotekų pumpavimo FLV serijos siurbliai. Skirti siurbti vandenį iš kanalizacijos šulinių, rūsių ir vietų, kur nėra elektros maitinimo tinklo. Lengvai montuojamas ir tylus modelis užtikrina maksimalų saugumą.

Naudojimo sritys:

  • Buitinis/pramoninis pilkas vanduo;
  • Drenažas.

ℹ️ Daugiau informacijos ir pristatomasis vaizdo įrašas

 

NUORODOS

 

 

Kontaktų forma
×