Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2022.05.19

IWS STRONG – NAUJOS KARTOS DRENAŽO IR NUOTEKŲ SIURBLINĖS

IWS “STRONG” siurblinės yra skirtos pumpuoti nuotekas, lietaus ir drenažo vandenį ten, kur neįmanoma arba nėra tikslinga įrengti gravitacinio srauto vamzdynų. IWS “STRONG” gaminami produktai atitinka visus vandentiekio ir nuotekų surinkimo paslaugas teikiančių įmonių reikalavimus. Siurblinės turi CE ženklinimą ir sertifikuotos pagal EN 12050-1:2015.

 

PRIVALUMAI

• 100 % pakartotinai naudojama PE medžiaga
• Atsparios šiaurietiškam klimatui
• Saugi priežiūra
• Atsparios mechaniniams pažeidimams
• Garantuotas 50 metų PE medžiagos tarnavimo laikas

 

SIURBLINIŲ ASORTIMENTAS

MAŽOS SIURBLINĖS

 

ID700 – 1000 mm. “STRONG” yra kompaktiškos, vienos kameros, mažos buitinių nuotekų siurblinės, su panardinamais nuotekų siurbliais.

Katalogas

Produktai

NAUJOS KARTOS NUOTEKŲ SIURBLINĖS 

ID1200 – 2400 mm. “STRONG” yra kompaktiškos požeminės nuotekų siurblinės, su panardinamais nuotekų siurbliais bei visa reikalinga įranga viduje. Šios naujos kartos nuotekų siurblinės pristatomos su jau paruošta g/b ankeravimo plokšte, naujo tipo aptarnavimo landa su integruota ventiliacija ir PE dangčiu apsaugotu nuo UV, aplinkos ir mechaninio poveikio.

Katalogas

Produktai

NUOTEKŲ SIURBLINĖS SU NEŠMENŲ ATSKYRIMO SISTEMA (SSS)

ID1500 – 2400 mm. “STRONG SSS” nuotekų siurblinės yra dviejų kamerų, su sausai pastatomais nuotekų siurbliais ir komplekte esančia nešmenų atskyrimo sistema (SSS – Solids Separation System).

Katalogas

Produktai

 

Kontaktų forma
×