Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2022.06.30

HOMA DRENAŽINIAI SIURBLIAI, GALINTYS IŠSIURBTI VANDENĮ IKI 2 MILIMETRŲ LYGIO

Drenažinių vandens siurblių asortimentas papildytas HOMA Pumpenfabrik GmbH gamintojo (Vokietija) produktais. Modeliai: C80W, C40WF ir C40WF Sensoflat – tai vienpakopiai panardinamieji siurbliai, galintys išsiurbti vandenį iki 2 mm lygio. Siurbliai yra skirti siurbti švarų, lietaus vandenį ir lengvas nuotekas pvz., iš:

 • skalbimo mašinų, vonių, plautuvių ir t.t., iš žemai esančių pastato dalių iki kanalizacijos kolektoriaus lygio;
 • rūsių ir apsemtų pastatų;
 • drenažo šulinių;
 • baseinų, tvenkinių ir fontanų;
 • siurbliai gali būti naudojami ir kaip stacionarūs siurbliai, ir kaip pernešami siurbliai.

 

IŠSKIRTINĖS YPATYBĖS

 • Gali veikti nepanardinti ir nusiurbti vandenį iki 2 milimetrų lygio
 • Siurblių korpusas aušinamas
 • Siurbliai yra su visiškai hermetišku elektros varikliu be veleno sandariklio, nėra galimybės sugadinti variklį dėl sandariklio pažeidimo ar susidėvėjimo
 • Siurbiamo vandens temperatūra: +35°C, trumpą laiką: +60ºC
 • C240WF SENSOFLAT  automatinis siurblys su vandens lygio jutikliu, užtikrinantis patikimą apsaugą nuo patalpų užtvindymo
 • C240WF modelių varikliuose yra integruota automatinė apsauga nuo perkrovos, kuri išjungia variklį, jei jis perkaista

 

IŠTVERMĖ IR PATIKIMUMAS

C80W modelis – panardinamasis siurblys, skirtas švaraus ir lengvai užteršto vandens, kuriame yra iki 1 mm dydžio nešvarumų dalelių, siurbimui. C80W idealiai tinka mobiliam naudojimui kaip rankiniu būdu valdomas liekamojo vandens siurblys užtvindymo padarinių likvidavimui. Su žemo lygio siurbimo hidraulika jis pumpuoja vandenį iki 2 mm lygio, todėl grindis ir paviršius tereikia nušluostyti, kad jie išdžiūtų. Be to, jo aušinimo gaubtas su viršuje esančiu vandens išleidimo išvadu neleidžia varikliui perkaisti nuolat veikiant ir esant žemam vandens lygiui. Išorinis korpusas ir sparnuotė pagaminti iš smūgiams atsparaus plastiko.

 

KAI SKUBIAI REIKIA SAUSŲ GRINDŲ

C240W modelis praplečia žemo lygio siurbimo siurblių seriją. Jis pumpuoja švarias ir buitines nuotekas, kuriose yra iki 3 mm dydžio kietųjų dalelių, iki 2 mm likutinio vandens lygio. Be to, reguliuojamos guminės kojelės leidžia nustatyti skirtingą likutinio vandens siurbimo aukštį. Priklausomai nuo naudojimo srities, siurbimo aukštį galima sumažinti iki 1 mm arba, jei reikia, padidinti iki 10 mm.

 

 

C240WF Sensoflat serija yra dar vienas naujoviškos HOMA technologijos pavyzdys. Tai pirmoji žemo lygio panardinamųjų drenažinių siurblių serija švarioms ir buitinėms nuotekoms su vandens lygio jungikliu, užtikrinančiu patikimą apsaugą nuo užtvindymo. WF modeliai įsijungia visiškai automatiškai, kai vandens lygis yra 5 mm, siurbia kol lieka tik 2 mm vandens, o po 4 minučių išsijungia. Šie siurbliai gali būti paprasčiausiai įjungti į elektros tinklą ir palikti patalpose (be siurblinės), kad būtų apsaugotos nuo galimo užtvindymo, arba gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą kaip rankiniu būdu valdomi liekamojo vandens išpumpavimo siurbliai. „Sensoflat“ serijos modeliai taip pat turi aušinimo apvalkalą su vandens išleidimo anga, esančia viršutinėje siurblio korpuso dalyje, kad variklis neperkaistų net po ilgo veikimo ir esant žemam vandens lygiui. Jų variklio korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus nerūdijančio plieno, o sparnuotė iš smūgiams atsparaus plastiko. C240 WF išorinis korpusas pagamintas iš plastiko.

 

Homa drenažiniai siurbliai

Kontaktų forma
×