2022.11.24

NAUJAS EFEKTYVUS GRUNDFOS SIURBLYS BUITINĖMS NUOTEKOMS IŠSIURBTI

 

UNILIFT APG sukurtas išsiurbti ir transportuoti buitines nuotekas, potvynių prevencijai ir kvapų mažinimui – tai universalus ir patikimas smulkinimo siurblio sprendimas, skirtas išsiurbti kanalizacijos vandenį su klozetų nuotekomis iš gyvenamų namų. Jis turi profesionalią nuotekų smulkinimo sistemą, kuri buvo tobulinama dešimtmečius ir naudojama komerciniame „Grundfos“ SEG siurblių asortimente. Jos ašmenys susmulkina kietas medžiagas į mažus gabalėlius, todėl kanalizacijos vanduo su klozetų nuotekomis gali būti lengvai išsiurbtas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai dideliais atstumais į miesto kanalizaciją.
UNILIFT APG tinka įvairioms reikmėms, jis gali būti naudojamas individualiuose ir mažuose daugiabučiuose namuose, gali būti sumontuotas pastato rūsyje žemiau kanalizacijos lygio esančiame išsiurbimo įrenginyje arba lauke esančioje siurblinėje. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip atskiras sprendimas.

 

PRIVALUMAI

  • GREITESNIS IR PIGESNIS ĮRENGIMAS. UNILIFT APG profesionaliai susmulkina kietas medžiagas į mažus gabalėlius, todėl buitinės nuotekos gali būti šalinamos mažesnio skersmens vamzdžiais. Kadangi galima naudoti mažesnio skersmens vamzdžius (min. DN32), sumažėja įrengimo laikas ir kaina.
  • SAUGO NUO BLOGO KVAPO. UNILIFT APG gali būti sumontuotas sandariame, kvapų nepraleidžiančiame bake su ventiliacijos angomis, kad būtų išvengta blogo kvapo ir galimų nuotėkių. Namo savininkas gali laisvai naudoti rūsio patalpas darbo kambariui ar naujam tualetui įrengti nesibaimindamas blogo kvapo.
  • APSAUGA NUO UŽLIEJIMO. Nuotekos šalinamos ne natūraliu nuolydžiu – UNILIFT APG veikia slėginėje sistemoje kaip išsiurbimo įrenginio dalis ir pakelia nuotekas aukščiau kanalizacijos lygio. Pagal standartą EN12056-4 išsiurbimo įrenginys yra geriausias sprendimas siekiant išvengti užliejimo dėl atgalinio tekėjimo iš miesto kanalizacijos.
  • ITIN PATIKIMAS IR LENGVAI PRIŽIŪRIMAS. Ketinis siurblio korpusas, profesionali nuotekų smulkinimo sistema, gerai pasiteisinęs lengvas variklis su integruota apsauga ir mechaniniai veleno sandarikliai užtikrina, kad UNILIFT APG tarnaus ilgai ir patikimai. Dėl lengvos konstrukcijos jį lengva įrengti ir prižiūrėti – tam nereikia jokios papildomos kėlimo įrangos. Jis taip pat tinka kelioms automatinėms movoms su flanšais (DN32 / DN40) ir vamzdžių sriegiais (Rp 1 1/2″).

 

UNILIFT APG NAUDOJIMO SRITYS

  • Vienos šeimos namas. Vienas siurblys su plūdiniu jungikliu arba siurblys su valdikliu, užtikrinančiu geresnę apsaugą ir papildomas aliarmų galimybes.
  • Kelių šeimų namas ar mažas daugiabutis. Du siurbliai su valdikliu.

 

NUORODOS

 

Kontaktų forma
×