2020.07.12

NAUJOJI DAB DTRON SERIJA – EVOLIUCIJA PANARDINAMŲ SIURBLIŲ MODELIŲ GAMOJE

 

 

DTRON – 2020 metų DAB gamintojo naujiena inovatyvių šulinių siurblių linijoje. DAB DTRON serijos siurblys turi keletą svarbių pranašumų, išskiriančių jį iš rinkoje esančių siurblių!

DTRON 2 ir DTRON 3 modeliai bei aksesuarų komplektai garantuoja platų siurblių asortimento universalumą. „DTron“ yra nauja DAB elektroninių panardinamųjų siurblių, skirtų vandens pumpavimui ir slėgio kėlimui gyvenamosiose vietose, linija. „DTron 2“ ir „DTron 3“ serijos siurblių modeliai kartu su visiškai integruotais ir papildomais modulinių priedų rinkiniais – sprendimas visoms reikmėms skirtingo tipo įrenginiuose. Siurbliai gali būti montuojami rezervuaruose, šuliniuose ir statomi sausai.

 

 

PRIVALUMAI VISIEMS

Nauji panardinami siurbliai „DTron“ garantuoja naudą montuotojams, platintojams ir galutiniams vartotojams, jiems padedant sutaupyti vietos, laiko montavimui ir priežiūrai, sumažinant elektros energijos kaštus.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

Integruotas išsiplėtimo indas. Greitas ir paprastas montavimas. Paprastesnė ir kompaktiškesnė sistema. Didesnis patikimumas laikui bėgant. Integruotas išsiplėtimo indas pagerina vandens tiekimo sistemos hermetiškumą, neleidžia siurbliui be reikalo vėl įsijungti, užtikrina apsaugą nuo hidraulinių smūgių poveikio ir prailgina siurblio tarnavimo laiką. Šis integruotas komponentas leidžia žymiai greičiau sumontuoti siurblį jo darbo vietoje.

NFC technologija. Paprastas ir pastovus siurblio valdymas. Maksimalus priedų montavimo lengvumas ir autonomiškumas. NFC (Near Field Communication) leidžia naudoti siurblius su plūdiniu jungikliu ir matuoti vandens lygį be jokių papildomų laidų. Priedai gali būti pritvirtinti, todėl nereikia nuimti siurblio korpuso. Visa tai garantuoja pajungimo greitį ir patikimumą.

PLC technologija. Paprastas ir pastovus siurblio valdymas. Maksimalus priedų montavimo lengvumas ir autonomiškumas. PLC (Power Line Communication) leidžia „Com Box“ elektroninį valdymo įrenginį naudoti ne per kokį papildomą fizinį ryšį, bet per siurblio maitinimo kabelį.

 

Oro išleidimo vožtuvas. Privalumas diegiant ir naudojant visus įrenginius. Oro išleidimo vožtuvas leidžia nedelsiant siurblį užpildyti vandeniu ir garantuoja, kad siurblys visą laiką veiks be sutrikimų, kuriuos sukelia siurblyje nepašalintas oras.

DOC68 priedas. Maksimalus montavimo lankstumas. Maksimalus nepralaidumas išorinės aplinkos poveikiui. Turint šį priedą su IP68 sertifikatu, „DTron“ serijos siurblius galima montuoti net be vandens (sausai) ir naudoti kaip ir įprastines automatines vandens slėgio kėlimo sistemas.

Paprastesnė priežiūra. Modulinė ir funkcinė konstrukcija. Moduliniai siurblio komponentai palengvina techninę priežiūrą. Dalis galima nuimti, pataisyti ir pakeisti atskirai, todėl paprasčiau išspręsti bet kokias problemas, kas leidžia sumažinti išlaidas priežiūrai.

„COM BOX“ valdymo ir kontrolės pultas. Patogiau. Išmaniau. „Com Box” leidžia pakeisti siurblio slėgio nustatymus, peržiūrėti ir kontroliuoti avarinius signalus ir įspėjimus. Tiesioginių jungčių su siurbliu (PLC) nereikia.

„DConnect BOX 2.  Tinklo sąsaja su „DAB Cloud“ paslaugomis. „DConnect Box 2“ suteikia prieigą prie DAB debesies paslaugų. Naudodami naują programą, galite valdyti ir stebėti sistemos slėgį, aliarmus ir likusį vandens kiekį rezervuare tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, kad ir kur būtumėte! Tokiu būdu „DTron 3“ yra pirmasis panardinamas siurblys su ekranu.

 

DTRON SIURBLIŲ MONTAVIMO PRIEDAI

Dtron serijos siurblio sumontavimą skirtingose darbo vietose galima atlikti tik su dviem papildomais priedais. T.y. statant sausai – reikalingas priedas DOC 68, o jei reikia, kad siurblys siurbtų vandenį ne iš dugno, naudojamas 1″ įsiurbimo komplektas X, kurį sudaro 1 metro įsiurbimo žarna ir plūdė, kad būtų išvengta priemaišų siurbimo iš apačios (nuo dugno).

 

Sausai statoma versija

 

X versija

 

NUORODOS

DAB DTRON3 45/90 siurblio techninės charakteristikos ir kaina (paspauskite ant nuorodos)

DAB DTRON3 35/120 siurblio techninės charakteristikos ir kaina (paspauskite ant nuorodos)

 

 

 

Video:

 

 

Kontaktų forma
×