2024.04.09

NETRUKUS PREKYBOJE PRISTATYSIME GRUNDFOS AUTOMATINES VANDENS TIEKIMO SISTEMAS

 

Grundfos JP PT-H – tai pilnai sukomplektuotas, paruoštas prijungimui ir eksploatacijai hidroforas, skirtas įvairioms sodo ir namų ūkio sistemoms. Jį sudaro sudaro Grundfos JP siurblys, slėgio jungiklis, manometras ir Grundfos GT-H 20 litrų horizontalus membraninis slėginis bakas. Slėgio kėlimo sistemos komplekte yra dvigubas išleidimo angos pasirinkimas, kad jį būtų lengva montuoti, ir slėginis bakas, kuris sumažina vandens netolygumus vamzdyne.

JP PT-H suteikia komfortišką nuolatinį vandens slėgį, automatinį įjungimą ir sustojimą. Tai valdoma kartu su slėgio jungikliu ir slėgimine talpa, užtikrinančiais optimalų slėgio kėlimo sistemos paleidimą / sustabdymą pagal poreikį. Slėginis bakas riboja paleidimo / sustabdymo eigų skaičių, nes rezervuare esantį vandenį galima naudoti nujungiant siurblio, jei sunaudojama mažai vandens arba prarandamas nutekėjimas. Įjungimo slėgis nustatytas 2,2 baro.

Konstrukcija yra tvirta ir pagaminta iš medžiagų atsparių korozijai, užtikrinančių ilgą tarnavimo laiką. Ši slėgio kėlimo sistema užtikrina optimalias savaiminio pasiurbimo savybes, iki 8 metrų. Savisiurbis siurblys taip pat užtikrina stabilų veikimą, nes jis gali pakelti skysčio iš žemiau įleidimo angos lygio ir gali dirbti su oro ir skysčio mišiniu, kol siurblys pasiekia visiškai užpildytą siurbimo būklę.

JP siurblyje yra įmontuota apsauga nuo perkaitimo, kuri, esant perkaitimui, nedelsiant sustabdo siurblį. Variklis aušinamas oru ir aprūpintas negabaritiniais, sandariais, suteptais, rutuliniais guoliais, kad būtų užtikrintas tylus veikimas ir minimalus aptarnavimas.

 

TAIKYMO SRITYS

  • Vandens tiekimas privačiuose namuose
  • Vandens tiekimas iš šulinių
  • Sodininkystė/žemdirbystė
  • Vandens perpumpavimas

 

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Sistema yra visiškai paruošta prijungimui, nes yra viskas, ko reikia (savisiurbis siurblys, diafragminis slėgio bakas, slėgio jungiklis, manometras)
  • Vandens įsiurbimas iš iki 8 metrų gylio
  • Siurblio korpusas, velenas ir jungiamosios detalės pagaminti iš nerūdijančio plieno, o sparnuotė – iš korozijai atsparios kompozitinės medžiagos
  • Stabilus veikimas net esant orui skystyje
  • Šis siurblys yra tiesiogiai sujungtas su specialiu „Grundfos“ oru aušinamu asinchroniniu varikliu
  • Vienfaziai varikliai turi įmontuotą šiluminę apsaugą ir jiems nereikia papildomos apsaugos. Elektros variklis automatiškai vėl įsijungia atvėsęs iki normalios temperatūros

 

 

NUORODOS

Produktų specifikacijos

Kontaktų forma
×