2020.10.14

PRISTATOME NAUJĄ DAB GAMINTOJO PRODUKTĄ – ESYBOX DIVER SIURBLĮ

Siekdamas technologinių naujovių ir atsižvelgdamas į rinkos poreikius, DAB sukūrė ESYBOX DIVER – produktą, kuriame suderintas DTRON serijos siurblių patikimumas ir našumas bei revoliucinė ESYBOX produktų linijos funkcinio dizaino koncepcija. Šis „viskas viename“ produktas yra saugus ir labai efektyvus, pasižymi dideliu lankstumu bei universalumu ir gali patenkinti įvairiausius vartotojų poreikius siurbiant vandenį ar keliant slėgį.

ESYBOX DIVER yra 7 colių skersmens daugiapakopis elektroninis siurblys su dažnio keitikliu. Siurblys skirtas siurbti švarų vandenį, naudoti šuliniuose, rezervuaruose ar talpose. Siurblys gali būti naudojamas panardintas, iš dalies panardintas arba statomas sausai ant paviršiaus (su priedu DOC68, tiekiamas atskirai). Siurblys taip pat tinkamas vandens slėgiui pakelti, lietaus vandens pakartotiniam naudojimui, laistymui ir drėkinimui. Siurblyje integruotas dažnio keitiklis, taip pat jame yra atbulinis vožtuvas. Siurbimo aukštis reguliuojamas nuo apačios iki 8 cm. NFC (Near Field Communication) leidžia lengvai prijungti plūdę ir lygio daviklį, nepakenkiant siurblio sandarumui. Siurblyje įmontuotas išsiplėtimo indas, todėl papildomos išorinės išsiplėtimo talpos (hidroforo) naudoti nereikia. Belaidžio interneto (Wi-Fi) sąsaja. Komplekte kartu su siurbliu yra DConnect Box 2, kas leidžia, atsisiuntus „Android“ arba „iOS“ operacinėms sistemoms skirtą „DConnect“ programą, valdyti siurblį iš išmaniojo telefono ar planšetės.

 

ESYBOX DIVER yra elektroninis panardinamas siurblys su integruotu dažnio keitikliu ir turintis nuotolinio valdymo vartotojo sąsają.

 

 

Dconnect Box 2 yra standartinis produktas, todėl naudodamiesi „DConnect App“ programėle greitai ir lengvai galėsite įdiegti ir valdyti siurblio funkcijas. Elektronika ir ryšys sukuria efektyvų ir universalų produktą, tenkinantį kiekvieno vartotojo poreikius –  tūkstantis sprendimų viename, tiekiant vandenį ir keliant slėgį gyvenamosiose patalpose. DAB visada kūrė sprendimus, tiksliai pritaikytus konkretiems juos naudojančių žmonių poreikiams.

Naujasis ESYBOX DIVER sujungia pažangios dažnio keitiklio elektronikos privalumus ir nuotolinio valdymo lankstumą naudodamas paprastą ir intuityvią programą. Standartinė programa gali būti naudojama, norint greitai ir lengvai nustatyti slėgio poreikį, kurį prireikus moduliuoja integruotas keitiklis. Rezultatas yra dvigubas – produktas ne tik tenkina klientų ir galutinių vartotojų poreikius, bet ir užtikrina reikšmingą elektros energijos taupymą.

DConnect Box 2 suteikia prieigą prie „DAB debesies” paslaugos. Tokiu būdu galite suasmeninti nustatymus, patikrinti suvartojimą ir nustatyti įspėjimus bei slėgį tiesiogiai išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kad ir kur būtumėte! Tokiu būdu ESYBOX DIVER yra panardinamasis siurblys, turintis ekraną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„VISKAS VIENAME” KONCEPCIJA

 

Integruotas išsiplėtimo indas. Greitas ir paprastas montavimas. Paprastesnė ir kompaktiškesnė sistema. Didesnis patikimumas laikui bėgant. Integruotas išsiplėtimo indas pagerina vandens tiekimo sistemos hermetiškumą, neleidžia siurbliui be reikalo vėl įsijungti, užtikrina apsaugą nuo hidraulinių smūgių poveikio ir prailgina siurblio tarnavimo laiką. Šis integruotas komponentas leidžia žymiai greičiau sumontuoti siurblį jo darbo vietoje.

 

NFC technologija. Paprastas ir pastovus siurblio valdymas. Maksimalus priedų montavimo lengvumas ir autonomiškumas. NFC (Near Field Communication) leidžia naudoti siurblius su plūdiniu jungikliu ir matuoti vandens lygį be jokių papildomų laidų. Priedai gali būti pritvirtinti, todėl nereikia nuimti siurblio korpuso. Visa tai garantuoja pajungimo greitį ir patikimumą.

PLC technologija. Paprastas ir pastovus siurblio valdymas. Maksimalus priedų montavimo lengvumas ir autonomiškumas. PLC (Power Line Communication) leidžia „Com Box“ elektroninį valdymo įrenginį naudoti ne per kokį papildomą fizinį ryšį, bet per siurblio maitinimo kabelį.

 

 

Integruotas dažnio keitiklis. Kai technologijos tarnauja patogumui ir taupo energiją. Integruotas dažnio keitiklis leidžia pritaikyti vandens slėgį pagal efektyvų poreikį, taip optimizuojant našumą ir energijos suvartojimą.

 

Oro išleidimo vožtuvas. Privalumas diegiant ir naudojant visus įrenginius. Oro išleidimo vožtuvas leidžia nedelsiant siurblį užpildyti vandeniu ir garantuoja, kad siurblys visą laiką veiks be sutrikimų, kuriuos sukelia siurblyje nepašalintas oras.

 

Paprastesnė priežiūra. Modulinė ir funkcinė konstrukcija. Moduliniai siurblio komponentai palengvina techninę priežiūrą. Dalis galima nuimti, pataisyti ir pakeisti atskirai, todėl paprasčiau išspręsti bet kokias problemas, kas leidžia sumažinti išlaidas priežiūrai.

DConnect BOX 2. Patogumas po ranka. „DConnect Box 2“ leidžia stebėti ir valdyti iki 4 siurblių. Prijungiamas prie interneto per „Wi-Fi“. Tiesiog reikia laikytis paprastos procedūros, kad galėtumėte prisijungti prie „DAB Cloud“ ir visiškai lengvai valdytumėte savo siurblį.

SIURBLIŲ MONTAVIMO PRIEDAI

 

DOC68 PRIEDAS. Maksimalus montavimo lankstumas. Maksimalus nepralaidumas išorinės aplinkos poveikiui. Turint šį priedą su IP68 sertifikatu, siurblius galima montuoti net be vandens (sausai) ir naudoti kaip ir įprastines automatines vandens slėgio kėlimo sistemas.

PLŪDĖ. Nustato vandens lygį talpoje, neleidžiant ištuštinti pastarosios ir sustabdo siurblį, tuo pačiu išvengiant sausos eigos dėl per žemo vandens lygio.

VANDENS LYGIO KONTROLĖ. Prijungus prie „DConnect Box 2“, stebimas vandens lygis talpoje ir siunčiami pranešimai vartotojui apie vandens lygio pasikeitimą programėlės pagalba.

PRIEDAS X (X siurblio versija). X siurblio versija gali būti naudojama vandens siurbimui tokiame lygyje, kad būtų išvengta dalelių ir nešvarumų, esančių šulinių ir rezervuarų dugne, įsiurbimo.

 

NUORODOS

 

Produkto aprašymai, techninių specifikacijų duomenys ir kaina

 

Gamintojo DAB tinklalapis

 

Video:

Kontaktų forma
×