Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2021.04.26

SAER ELETTROPOMPE PRISTATO ATNAUJINTUS IR SERIJOS SIURBLIUS

 

SAER Elettropompe S.p.A. gamintojas atnaujino galinio siurbimo išcentrinių monoblokinių siurblių IR modelių seriją. IR – viena iš siurblių pasaulyje žinomiausių ir labiausiai vertinamų SAER gaminamų siurblių serija.

 

 KAS NAUJO IR SIURBLIŲ SERIJOJE?

  • Pristatomi IRXD modeliai, kurių korpusai, darbo ratai pagaminti iš Superduplex 5A (CE3MN) nerūdijančio plieno. „SAER“ siūlo platų asortimentą itin efektyvių „SUPER DUPLEX“ nerūdijančio plieno siurblių, kurių pristatymo laikas yra pakankamai trumpas, nes siurbliai ir varikliai gaminami Italijoje. Šio išpildymo siurbliai itin paklausūs vandentvarkos įmonėse, pramoninėse, jūrinėse ir žemės ūkio sistemose.
  • Nauji dviejų ir keturių polių elektros variklių modeliai, kurių galia iki 90 kW, efektyvumo klasės: IE2, IE3, IE4.
  • Modeliai IR-IVE iki 15 kW galios su integruotais dažnio keitikliais.
  • Versijos su IE4 energijos vartojimo efektyvumo varikliais.
  • Sertifikatas*

Pastaba*. ACS sertifikuoti produktai tiekiami pagal užsakymą.

 

ATNAUJINTOS IR SERIJOS SIURBLIŲ PRIVALUMAI

 

1. ESCC (End Suction Closed Coupling) – galinio siurbimo monoblokiniai siurbliai: vientisa ir kompaktiška konstrukcija sukurta siekiant sumažinti išlaidas ir matmenis.
2. Galinio ištraukimo “back pull-out” konstrukcija: variklį ir besisukančią siurblio dalį galima išardyti neatskiriant siurblio korpuso nuo sistemos vamzdyno. Siurblio korpusas pagamintas pagal EN733.
3. Platus asortimentas: daugiau nei 800 modelių su dviejų ar keturių polių elektros varikliais, kurių galia nuo 0,37 kW iki 90 kW. Siurblių išvadai: nuo DN32 iki DN200.
4. Energijos taupymas: didelio efektyvumo hidraulinė konstrukcija su CFD optimizavimu ir parametrais pagal ErP direktyvą.
5. IE2, IE3 ir IE4 efektyvumo klasės varikliai pagal ErP direktyvą, puikiai apskaičiuoti ir pritaikyti naudoti su dažnio keitikliais.
6. Tvirta konstrukcija apskaičiuota didelėms apkrovoms: nerūdijančio plieno velenas, apsaugoti nuo išorinio poveikio padidintų matmenų rutuliniai guoliai, užtikrinantys mažesnį triukšmo lygį ir ilgesnį tarnavimo laiką.
7. Platus mechaninių sandariklių ir medžiagų, kontaktuojančių su pumpuojamu skysčiu, asortimentas. Siurblių gamyboje naudojami: ketus (standartiniai IR modeliai) , jūrinė bronza (IR-M), lietas nerūdijantis plienas (IRX) ir Superduplex nerūdijantis plienas (IRXD).
8. Versijos IR-IVE iki 15 kW galios su elektros variklyje įmontuotu dažnio keitikliu.
9. Siurbliai ir varikliai gaminami Italijoje.

 

 

Siurblių aprašymus, hidraulines charakteristikas rasite SAER IR serijos kataloge

SAER vienpakopiai išcentriniai siurbliai

 

Pristatomasis vaizdo įrašas:

Kontaktų forma
×