Įrenginių vibracijų matavimo paslaugos

 

Kam tai reikalinga?

Vibrodiagnostika suteikia daug informacijos apie besisukančių įrenginių techninę būklę, nusidėvėjimą, montavimo ir eksploatavimo klaidas. Įmonės, atliekančios savo įrangos stebėjimą, sugeba sutaupyti net 25% remonto išlaidų , o įrengimus išnaudoti efektyviau tai paskirčiai, kuriai ji buvo įdiegta.

 

Kaip tai veikia?

Patyręs inžinierius, naudodamas modernią vibracijų matavimo įrangą, atlieka įrenginių skleidžiamų vibracijų ir triukšmų matavimus ir pateikia apibendrintas išvadas apie įrengimo techninį stovį, reikiamą remontą ir rekomendacijas eksploatacijai.

 

Kas toliau?

Remiantis turima įranga ir gedimų dažnumu galime pasiūlyti nuolatinę įrangos vibrodiagnostiką ir duomenų analizę, ne tik apibendrinant matavimų duomenis, bet ir stebint įrenginių techninę būklę laike, prognozuojant gedimus ir pateikiant gaires atliekamam planiniam remontui. Galime atlikti įrenginių ašių lygiavimą, bei įrenginių remontą. Esant problemoms, susijusioms su įrenginių eksploatavimu, patarsime , o taip pat apmokinsime personalą tausojančios įrangos eksploatacijos.

 

 

Kontaktų forma
×