2023.09.15

SUTAUPYKITE LAIKO IR ENERGIJOS NAUDODAMI „TRYS 🛠 VIENAME” – “GRUNDFOS GO”📲

 

„Grundfos GO” – vienas profesionalus įrankių rinkinys, skirtas „Grundfos“ produktų vartotojams. Lengva naudoti ir sutaupyti laiko, vienu spustelėjimu prieiga prie mėgstamų visų „Grundfos“ elektroninių siurblių įrankių. Viskas vienoje vietoje – lengva prieiga prie siurblio bÅ«klės ir trikčių Å¡alinimo, siurblio veikimo, aliarmų ir įspėjimų, dokumentacijos ir ataskaitų, mokomieji vaizdo įraÅ¡ai „Grundfos Ecademy“, siurblio informacija „Grundfos“ produktų centre, dydžio nustatymas, keitimas ir kitos funkcijos.

 

 

Ir dar, šiais laikais, kai siekiama taupyti energiją, svarbus kiekvienas vatas. Pasenę siurbliai gali gerai veikti, tačiau jie naudoja daug energijos. Tiesą sakant, jie naudoja iki 17 kartų daugiau energijos nei naujas „Grundfos“ siurblys. „Grundfos GO“ programėlė yra puikus įrankis, leidžiantis nustatyti, ar verta keisti jūsų siurblį. Atlikę vos kelis paprastus veiksmus, naudojamą galią galite sumažinti nuo 84 vatų iki vos 5 vatų ir lengvai sumažinti energijos vartojimą.

„Grundfos GO“ programėlė leidžia lengvai identifikuoti siurblius, kuriuos verta atnaujinti, ir padeda atlikti keitimo procesą. Naudokitės „Grundfos GO“ ir atnaujinkite siurblį, kad sumažintumėte energijos vartojimą, padidintumėte efektyvumą ir taupytumėte pinigus. Tai paprastas būdas daryti teigiamą poveikį.

Sutaupykite lėšų ir supaprastinkite savo kasdienį darbą naudodami atnaujintą „Grundfos GO“ – visapusę „trys viename“ programėlę.

 

 

Atsisiųskite ir išbandykite (iš App Store)

Atsisiųskite ir išbandykite (iš Google Play)

 

 

 

Kontaktų forma
×